w
googluj
pl

Wire 3.6.2908


Wire to komunikator internetowy pozwalający zarówno na klasyczne czatowanie, rozmowy głosowe, jak również grupowe konferencje w jakości dźwięku HD. Dodatkami jest możliwość dzielenia się plikami, multimediami, odpowiedzi w formie animacji GIF, odręczne rysunki oraz synchronizacja z kontaktami poczty Gmail. Dużym atutem jest tutaj również pełna synchronizacja pomiędzy urządzeniami (aplikację wydano na wiele platform, więc w praktyce użytkownik może z niej korzystać jednocześnie na komputerze, smartfonie oraz tablecie).

Interfejs programu jest bardzo nowoczesny, a co ciekawe miejscami z tego powodu nieco uciążliwy. Płynne animacje przy przełączaniu okien oraz wyświetlaniu dodatkowych opcji są w pierwszej chwili atrakcyjne, ale działają po prostu za wolno, by w praktyce, na co dzień, nie były tylko zbędnym dodatkiem. Stylistykę utrzymano w dość minimalistycznej formie, szkoda jednak, że niektórych elementów nie można edytować (przykładowo w tle zawsze będzie wyświetlane zdjęcie użytkownika i nie mamy na to wpływu). Wygodnym rozwiązaniem jest natomiast odtwarzanie przesyłanych plików Spotify oraz SoundCloud bezpośrednio w oknie programu, bez konieczności uruchamiania aplikacji trzecich.

Warto zwrócić uwagę na zaletę wynikającą wprost z mechanizmu synchronizacji: jeśli instalujemy program na komputerze, a wcześniej korzystaliśmy już z niego na przykład na smartfonie, wystarczy się zalogować danymi konta, by natychmiast otrzymać skonfigurowaną i gotową do użycia aplikację ze zaktualizowaną listą kontaktów oraz historią konwersacji.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS, a także w formie aplikacji webowej, rozszerzenia do większości przeglądarek oraz dla systemu MacOS X.

Wymagania!
Do przeprowadzenia instalacji (i korzystania z programu) niezbędne jest założenie darmowego konta użytkownika.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
WireWire 3.6.2908
Wersja stabilna
60.86 MB | 2019-02-19
przejdź Wire dla Android

Ilość pobrań: 362 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Wire