w
googluj

Wire 3.34.789


ico
Wire to aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android, a także iOS oraz komputery Mac. Jest ona komunikatorem - tu opiszemy jej wersję dla Androida; najpierw przyjrzymy się funkcjonalności, a potem procesowi rejestracji (jest wymagana).

Komunikator Wire umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych do pojedynczych osób, jak i grup; jest to też komunikator głosowy; daje sposobność udostępniania zdjęć, linków, muzyki z SoundCloud, jak i filmów z YouTube. Co najciekawsze, multimedia odtwarzane są bezpośrednio w interfejsie Wire. Program ten jest więc nastawiony na komunikację nowoczesną. Sam zresztą dostarcza nam to wszystko w nowoczesnym "ubraniu", gdyż ma oryginalny, minimalistyczny design (choć - być może trochę przekombinowany). Jako, że jest dostępny na różne urządzenia, a rejestracja jest konieczna, cała nasza komunikacja jest synchronizowana.

Rejestracja zaś wygląda trochę nietypowo. Najpierw wybieramy zdjęcie dla naszego profilu; można jednak w tym wypadku skorzystać z domyślnie proponowanego zrobienia zdjęcia przy użyciu przedniej kamery. Wybieramy też jeden z kolorów, poprzez który obraz ma być przefiltrowany. (Nie będzie to typowe zdjęcie profilowe, bo będzie też spełniało funkcję tapety w naszym interfejsie Wire; kolor filtru będzie można w dowolnym momencie zmienić). Następnie podajemy: imię, adres e-mail, a także tworzymy hasło, które musi mieć minimum 8 znaków. Na koniec, na podany adres, otrzymamy wiadomość zawierającą łącze, którego kliknięcie zatwierdzi utworzenie konta. Jeśli zweryfikujemy swoje konto poprzez urządzenie mobilne, wówczas zostaniemy automatycznie przekierowani do interfejsu Wire.

Ograniczenia!
Wymagane jest utworzenie konta.

Wymagania!
Android 4.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
WireWire dla Android
2019-06-29
przejdź Wire dla Windows

Ilość pobrań: 102 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wire