w
googluj
pl

myfund.pl 1.56


ico
myfund.pl jest aplikacją dostępną online oraz m.in. na platformę Android, będącą narzędziem wspomagającym zarządzanie inwestycjami; udostępnia notowania instrumentów finansowych - akcji, funduszy inwestycyjnych, walut - z rynku polskiego, jak i zagranicznego. Można w niej tworzyć zarówno rzeczywiste portfele odzwierciedlające inwestycje, ale i wirtualne portfele, dzięki czemu można nauczyć się nowych instrumentów, zasad gry giełdowej czy wypróbować nową strategię inwestycyjną. Jak opisują swój serwis jego autorzy: "Nieważne czy inwestujesz 'na serio' czy dopiero się uczysz. myfund.pl jest tak proste, że nie sprawi problemu początkującemu inwestorowi, a zarazem ma takie funkcje, które docenią najbardziej doświadczeni i zaawansowani użytkownicy".

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji mobilnej mamy możliwość zarejestrowania się w serwisie (lub zalogowania, jeśli mamy już konto). Założenie konta - trzeba podać adres e-mail, login, utworzyć hasło - pozwoli m.in. na monitorowanie swoich portfeli, ustawianie alertów oraz dodawanie widżetów dla portfeli na pulpit. Z aplikacji można jednak korzystać bez rejestracji. W odniesieniu do widżetów oznacza to, że i tak można korzystać z części z nich, tzn. z widżetów notowań. Akcje GPW, akcje NC, certyfikaty inwestycyjne, ETF; fundusze: akcji, aktywnej alokacji, inne, mieszane, ochrony kapitału, papierów dłużnych, pieniężne, stabilnego wzrostu, surowców, zrównoważone; indeksy, indeksy zagraniczne, kontrakty, OFE, obligacje Catalyst, produkty strukturyzowane; skład: WIG20, WIG250, WIG30, WIG50, mWIG40; surowce, waluty - to grupy walorów, które możemy wybrać w kompozytorze widżetu. (Dodajmy jeszcze, że udostępnia się 3 rozmiary zarówno dla widżetu portfelu, jak i notowań: 4x1, 4x2, 4x4).

Sama aplikacja została zbudowana w oparciu o szufladę nawigacyjną. Po wyciągnięciu szuflady mamy dostęp do listy wymienionych już wyżej walorów. W interfejsie aplikacji możemy jednak poznać szereg dodatkowych informacji, jak np. wykresy notowań w odniesieniu do interesujących nas okresów: tygodnia, 2 tygodni, miesiąca, 3 miesięcy, roku, 3 lat itp. Ustawienia globalne aplikacji dają nam z kolei władzę przede wszystkim nad częstotliwością automatycznego odświeżania danych dla bieżącego widoku czy danych w widżecie.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem myfund.pl

Ograniczenia!
Część funkcji aplikacji dostępna jest wyłącznie po założeniu konta i wykupieniu abonamentu. Pierwszy miesiąc korzystania z serwisu jest jednak bezpłatny i przez ten czas można testować wszystkie jego funkcje.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
myfund.plmyfund.pl dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 43 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
myfund.pl