w
googluj

Calltag 1.0.3


ico
Calltag jest aplikacją dostępną na urządzenia mobilne m.in. z systemem operacyjnym Android, która pozwala otagować (oznaczyć) przyszłe połączenie telefoniczne - w rezultacie nasz kontakt będzie wiedział, w jakim celu dzwonimy, zanim w ogóle odbierze to połączenie.

Z naszej własnej perspektywy wygląda to tak:
• na ekranie startowym podajemy swoje imię i nazwisko oraz miejsce, z którego dzwonimy,
• wybieramy numer osoby bądź wpisujemy jej imię/nazwisko zawarte już w książce adresowej (jej numer pojawi się na ekranie automatycznie),
• wybieramy z dostępnych lub dodajemy nowe znaczniki; domyślne są angielskie, ale można określić swoje, polskie,
• wysyłamy "calltagi" poprzez wiadomość tekstową. Wiadomość domyślna ma kilka form i jest w języku angielskim, ale można to zmienić.

W przeciwieństwie do serwisów, które pokazują nam na ekranie urządzenia, kto dzwoni, na podstawie danych zebranych z internetu (portali społecznościowych), a więc ostrzegają wraz z połączeniem, Calltag powiadamia jeszcze przed połączeniem. Co do przydatności aplikacji, to jest ona ukierunkowana przede wszystkim na organizacje (czy nawet osoby prywatne) dzwoniące z nieznanych numerów, ale dla ważnych przyczyn. Otagowanie połączenia pozwoli niejako "zapytać" przyszłego rozmówcę, czy chce z nami rozmawiać. Nie trzeba więc pisać SMS-a, gdy ktoś nie odebrał połączenia, bo został już on wysłany.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
CalltagCalltag dla Android
2015-07-12

Ilość pobrań: 4 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Calltag