w
googluj

ZenMate Security & Privacy VPN 5.0.2.272


ico
ZenMate Security & Privacy VPN jest to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która umożliwia nawiązanie połączenie internetowego w ramach wirtualnej sieci prywatnej (VPN - Virtual Private Network). Usługodawca oferuje 500 MB transferu miesięcznie za darmo. Aby korzystać z programu trzeba najpierw założyć konto (wystarczy podać adres e-mail). Następnie będziemy mogli wypróbować usługę w wersji Premium za darmo przez 7 dni.

Korzyściami narzędzia tego producenta są: zabezpieczone, zaszyfrowane połączenie internetowe (dane są również kompresowane i skanowane pod względem występowania malware'u), "odblokowany" internet (można przeglądać witryny niedostępne z różnych przyczyn politycznych i nie tylko), "ukryte" IP (można w aplikacji zmienić lokalizację na: Niemcy, Szwajcarię, Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Hongkong).

Pod względem użyteczności samej aplikacji - nic nie można jej zarzucić. Jest funkcjonalna i prosta, a zaprojektowana została na bazie szuflady nawigacyjnej. Ekran główny pozwala tapnięciem nawiązać połączenia w ramach VPN; również tapnięciem możemy się rozłączyć. Ta sama funkcja jest zresztą dostępna w pasku akcji, więc zarządzanie stanem połączenia jest możliwe w dowolnym innym miejscu aplikacji. Kolejna zakładka umożliwia wybór lokalizacji. Następna - pozwala zmienić ustawienia wersji Premium; chodzi o to, czy dane mają być kompresowane i czy potencjalnie niebezpieczne strony mają być blokowane (domyślnie obu wypadkach: tak). Aktualny status ustawień mamy wyświetlony na ekranie głównym. Znajduje się w nim też informacja o stopniu zużycia oferowanego transferu 500 MB.

Ograniczenia!
Wymagane jest utworzenie konta. Wersja próbna działa przez 7 dni. Subskrypcja wersji pełnej (z nielimitowanym transferem, kompresją danych i blokowaniem groźnych stron) kosztuje 2,99 dolara miesięcznie albo 29,99 - rocznie.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ZenMate Security & Privacy VPNZenMate Security & Pri... dla Android
2020-05-13
przejdź ZenMate Security & Privacy VPN dla Windows

Ilość pobrań: 42 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ZenMate Security & Privacy VPN