w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 545
Wszystkich postów: 927643
Wszystkich tematów: 135670

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Net 1.2.3


ico
Net to prościutka aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która da nam podstawową informację o szybkości danych odbieranych (download) i przesyłanych (upload) w ramach sieci, a więc internetu czy wi-fi. Program pokazuje szybkość połączenia w czasie rzeczywistym i - co niezwykle istotne, jak na narzędzie o tak skromnych możliwościach - robi to w sposób estetyczny.

Do wyboru mamy 2 miejsca, gdzie informacja o aktualnym transferze danych może się znajdować. Pierwsza możliwość to pasek statusu Androida. Tekst wyświetlany jest białą czcionką; na górze ikony mamy zmienną (np. 0, 23, 435), a na dole wartość (KB/s). Trzeba podkreślić, że informacja ta wizualnie idealnie komponuje się z innymi, które zwykle się posiada w pasku statusu. Druga z kolei możliwość jest konfigurowalna i dotyczy dowolnego rejonu poniżej paska statusu, choć różni się też zawartością. W trybie tym możemy bowiem mieć wiedzę zarówno nt. downloadu, jak i uploadu. Informacja ta domyślnie pokazywana jest zaraz pod paskiem statusu, na samym środku, lecz możemy ją przemieścić w dowolny inny rejon ekranu. Szybkość pobierania oznaczono domyślnie kolorem czerwonym, a przesyłania - zielonym, lecz i tę kolorystykę, a do tego np. wielkość czcionki, możemy zmienić.

Opisaną funkcję aplikacji można wyłączyć w dowolnym momencie, więc jej instalacja w naszym systemie nie musi być równoznaczna z koniecznością jej ciągłego używania. Polecamy jej wypróbowanie, bo to jedno z tych fajnych i zupełnie nieskomplikowanych narzędzi, które powinny być częścią "nagiego" Androida od zarania jego dziejów.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
NetNet dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 21 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Net