w
googluj
pl

Zello 2.60


Zello to niewielki komunikator internetowy przedstawiający nowatorskie podejście do toczonych rozmów. Program wykorzystuje bowiem zasadę znaną z CB-Radio, a więc wspólnych dyskusji na wybrany temat przez nieznające się osoby, korzystające z tego samego kanału. Aplikacja pozostaje przy tym bardzo prosta w obsłudze, jest lekka dla systemu, a wśród obsługiwanych kanałów rozmów znajdują się również grupy polskojęzyczne. Co istotne, podobnie, jak w przypadku CB-Radia, nie mamy obowiązku wypowiadać się będąc podłączonym do rozmowy, możemy jedynie słuchać rozmów innych osób, choć nasza obecność na danym kanale nie jest anonimowa.

Aby skorzystać z aplikacji wystarczy po uruchomieniu przejść do wyszukiwania kanałów, które mogą nas zainteresować. W obecnej wersji programu bez problemu podłączymy się jednocześnie do kilka kanałów stworzonych przez użytkowników różnych narodowości, dzięki czemu będziemy na bieżąco z informacjami pochodzącymi nie tylko z jednego źródła. Interfejs aplikacji nie jest szczególnie atrakcyjny, jak na dzisiejsze standardy, ale nie można zaprzeczyć, iż pozostaje dzięki temu maksymalnie czytelny i funkcjonalny. W ustawieniach programu znajdziemy dużo opcji związanych z działaniem samego komunikatora; możliwe jest również kontrolowanie aplikacji skrótami klawiaturowymi i ręczne ich definiowanie.

Dużym atutem całego projektu jest jego przystosowanie do wielu platform mobilnych. Dzięki temu użytkownicy, którzy zaprzyjaźnią się z oferowanymi przez aplikację usługami, będą mogli z nich korzystać będąc również poza domem, wykorzystując sieć WiFi lub dane komórkowe.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry.

Wymagania!
Korzystanie z programu wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika, którego danymi będziemy logować się do aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ZelloZello 2.60
Wersja stabilna
3.41 MB | 2020-12-15

Ilość pobrań: 1076 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Zello