w
googluj
pl

TeamTalk 5.16.1


TeamTalk to program do prowadzenia wideokonferencji oraz wzajemnego udostępniania plików. Rozszerzony został dodatkowo o opcje związane z dzieleniem aplikacji czy transmitowaniem widoku pulpitu. Komunikacja odbywa się poprzez automatycznie rozsyłanie treści do wszystkich użytkowników przynależących do tej samej grupy. Dostęp do niej chroniony jest hasłem, dzięki czemu nie ma obaw przed dołączeniem do konferencji osób niepowołanych. Choć interfejs programu nie jest najnowocześniejszy, prezentuje się czytelnie, co przekłada się na dużą wygodę użytkowania i intuicyjność.

Aby skorzystać z programu wystarczy go uruchomić, a następnie podłączyć się do interesującego nas serwera. Możemy na tym etapie zmodyfikować parametry połączenia, jednak domyślnie są one już ustawione. Kiedy zostaniemy podłączeni, w oknie programu wyświetlona zostanie lista aktualnie funkcjonujących grup oraz użytkowników bez przyporządkowania. Rozwinięcie grup dostarczy nam informacji o tym, którzy użytkownicy do nich należą, natomiast podwójne kliknięcie poprosi nas o podanie hasła, w celu dołączenia do konferencji. Prawa część programu to cztery zakładki, dzięki którym możemy poruszać się pomiędzy tekstowym czatem, widokiem wideo, udostępnianiem pulpitów oraz plików. Ich przeładowywanie jest bardzo szybkie, dzięki czemu można je swobodnie wykorzystywać.

W programie dostępny jest plik pomocy, który podzielony został na rozdziały. Jest to szczegółowy dokument, który napisano został przystępnym, ale tylko angielskim językiem. Podstawowa znajomość tego języka powinna być wystarczająca, by wykorzystać pomoc jako dobre źródło porad.

Uwaga!
Program dostępny jest również dla komputerów Mac, Raspberry Pi, systemu Linux i CentOS oraz w wersji mobilnej na platformę Android.

Spolszczenie!
Język polski interfejsu wybieramy z rozwijanej listy propozycji, znajdującej się w drugiej zakładce "Preferences" menu "Client". Spolszczeniu ulegają tylko elementy interfejsu, logi pozostają anglojęzyczne.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 1.8 (10 głosów)

Strefa Download programu
TeamTalkTeamTalk 5.16.1
Wersja stabilna
48.15 MB | 2024-05-10
przejdź
TeamTalk Classic Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 324 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
TeamTalk
avatararrow
tele02 | 2015.03.15 23:06
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Godny rywal dla 'Skype'.
Jest już dostępna wersja 'TeamTalk 5' !.
TeamTalk 4.6.3.3495