w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 423
Wszystkich postów: 938540
Wszystkich tematów: 138741

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

BootRacer 9.10


BootRacer - program do mierzenia szybkości uruchamiania się systemu Windows. Aplikacja okaże się przydatna do analizowania zawartości autostartu oraz sprawdzania wydajności komputera (na przykład po aktualizacji sterowników lub zainstalowaniu nowych podzespołów). Dzięki przyjaznemu interfejsowi, narzędzie przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom.

Program obsługujemy bardzo prosto - wystarczy w głównym oknie nacisnąć na przycisk Start. Komputer zostanie ponownie uruchomiony, a po zmierzeniu wszystkich wartości zobaczymy raport z kilkoma istotnymi parametrami (data zakończenia pomiaru, czas potrzebny do wyświetlenia ekranu logowania/rozpoczęcia pracy, ilość czasu poświęconego na zalogowanie się do systemu, sumaryczna ocena). Aplikacja przechowuje historię wszystkich przeprowadzonych testów - listę można zapisać w formatach XLS, CSV, HTML, DOC.

Narzędzie może mierzyć osiągi naszego komputera podczas każdego uruchamiania komputera bądź też jednorazowo. Ciekawą funkcją programu jest także wyświetlanie podstawowych informacji na temat konfiguracji komputera (procesor, pamięć operacyjna, karta graficzna, wersja DirectX, dysk twardy, płyta główna, oprogramowanie pokładowe, producent). Obok powyższych danych znajdziemy wskaźniki wydajności systemu Windows.

Producent aplikacji prowadzi ranking na najszybciej uruchamiający się komputer. Każdy użytkownik może wziąć w nim udział - wystarczy po wykonaniu pomiaru nacisnąć na przycisk "Contest...", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami kreatora. Na oficjalnej stronie znajdziemy rozbudowany ranking z podziałem na poszczególne systemy operacyjne.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępna bezpłatnie tylko do użytku niekomercyjnego. Klienci biznesowi mogą skorzystać z okresu testowego trwającego 30 dni od daty instalacji - po jego upływie należy zakupić specjalną licencję lub usunąć program z systemu operacyjnego. Wydanie komercyjne zawiera znacznie więcej funkcji (wsparcie instalacji na systemach serwerowych, pobieranie informacji o komputerach, moduł analizy i inne). Szczegółowe informacje znajdziemy na specjalnie przygotowanej stronie.

Spolszczenie!
W naszej bazie znajduje się również starsza wersja, która jest w języku polskim. Wersja ta oznaczona jest numerem 4.6.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (10 głosów)

Strefa Download programu
BootRacer



BootRacer 9.10
Wersja stabilna
22.58 MB | 2024-01-24

Ilość pobrań: 3024 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (4)
BootRacer
avatararrow
~Krzysztof | 2015.04.24 15:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dziękuję ! Wszystko jasne.Przepraszam za zamieszanie...
BootRacer 4.9
avatararrow
MaTi | 2015.04.24 09:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Krzysztof, dziękujemy za komentarz. Polska wersja jest w wersji 4.6, a najnowsza wersja to 4.9, która nie posiada polskiego interfejsu. Dodaliśmy odpowiednie info w opisie programu.

Dziękujemy bardzo za komentarz.
Pozdrawiamy.
BootRacer 4.9
avatararrow
~Krzysztof | 2015.04.23 18:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Raz jeszcze powtarzam że ten program jest w języku polskim ! Nie zamiesciliscie mojego poprzedniego komentarza więc MaTi sam pokombinuj i udostępnij własciwą opcję.Pozdrawiam.
BootRacer 4.9
avatararrow
~Krzysztof | 2015.04.21 19:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program jest w języku polskim ! Wystarczy kliknąć /zaawansowane/ i ze strony producenta pobrać plik.
BootRacer 4.9