w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 483
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141143

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

3DMark Basic Edition 2.29.8278


3DMark Basic Edition to najnowsza wersja popularnego i cenionego na całym świecie programu do testowania komputera. Głównym zadaniem aplikacji jest mierzenie wydajności karty graficznej pod kątem uruchamiania gier komputerowych i renderowania trójwymiarowych animacji. Narzędzie według planów producenta ma działać w chmurze - pozwoli tym samym na wygodne sprawdzenie i porównanie wydajności różnego rodzaju urządzeń (smartfony, tablety, notebooki, laptopy, komputery stacjonarne).

Aplikacja posiada nowoczesny interfejs, który spodoba się z pewnością początkującym użytkownikom komputera. Aby rozpocząć mierzenie wydajności stanowiska, wystarczy nacisnąć na przycisk "Run all tests". Procedura testowania jest dynamiczna, natomiast długość jej trwania zależy od parametrów naszego sprzętu - może trwać nawet kilkanaście minut. 3DMark oferuje trzy niezależne tryby: Fire Strike (dla urządzeń mobilnych oraz starszych komputerów), Cloud Gate (dla notebooków i typowych pecetów) i Ice Storm (dla graczy).

Ważną funkcją programu jest publikowanie wyników testów na przygotowanym przez producenta portalu internetowym. Na stronie znajdziemy szereg przydatnych informacji, takich jak: wartości liczbowe dla renderowania grafiki i symulowania fizyki, parametry sprzętowe procesora i karty graficznej, charakterystyka zainstalowanego systemu operacyjnego, ustawienia 3DMark.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie. Aplikacja posiada bardzo dobrą dokumentację, składającą się z zestawu pytań i odpowiedzi, pliku pomocy oraz forum użytkowników.

Uwaga!
Program pobieramy albo z serwisu gamingowego Steam, albo po zarejestrowaniu konta na witrynie producenta.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu posiada ograniczoną funkcjonalność. W stosunku do płatnych edycji, nie są dostępne następujące opcje: modyfikacja parametrów procedur testowych (jakość i inne właściwości grafiki, rozdzielczość, zapętlenie), odczytywanie i zapisywanie wyników w trybie offline, podgląd szczegółowych informacji o zakończonym teście, wyświetlanie interaktywnych wykresów wydajności, uruchamianie pojedynczych testów, dostęp do trybu Fire Strike Extreme.

Wymagania!
Poszczególne testy wymagają do poprawnego działania środowiska DirectX w wersjach 9, 10 i 11. Minimalne parametry sprzętowe komputera to: dwurdzeniowy procesor 1,8 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, 3 GB wolnego miejsca na dysku. Szczegółowe informacje techniczne znajdziemy w przewodniku.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (14 głosów)

Strefa Download programu
3DMark Basic Edition3DMark Basic Edition 2.29.8278
Wersja stabilna
8192 MB | 2024-06-25
przejdź 3DMark Basic Edition dla Android

Ilość pobrań: 15000 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 25

Komentarze (0)
3DMark Basic Edition