w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 263
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

PC Benchmark 1.1.1.10


PC Benchmark to lekkie narzędzie do testowania komputera. Aplikacja pozwala na szybkie zbadanie wydajności podstawowych podzespołów stanowiska roboczego oraz na poznanie ogólnej kondycji zainstalowanego systemu operacyjnego. Uzyskane wyniki zaprezentujemy znajomym dzięki przygotowanej przez producenta stronie internetowej. Rozwiązanie jest rozwijane przez zespół ReviverSoft.

Aplikacja została wyposażona w przejrzysty, minimalistyczny interfejs użytkownika. Obsługa programu sprowadza się do wybrania opcji "Begin Test" - proces analizy trwa zaledwie kilka minut, a o jego postępie będziemy informowani w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu testów użytkownik może zapoznać się z wartością procentową, określającą stosunek aktualnej wydajności komputera do potencjalnych możliwości sprzętu (sytuacja hipotetyczna, mająca miejsce w przypadku braku jakiegokolwiek obciążenia). Po naciśnięciu na przycisk "Optimize Your PC" przejdziemy do dedykowanego portalu, zawierającego ogólne informacje o kondycji komputera oraz zestaw spersonalizowanych porad dotyczących optymalizacji systemu operacyjnego. W zasobach witryny dostępne również funkcje pozwalające na przeglądanie archiwalnych rezultatów oraz porównywanie uzyskanego wyniku z innymi użytkownikami aplikacji (wykresy dla: wszystkich konfiguracji sprzętowych, komputerów znajomych, laptopów i podobnych urządzeń).

PC Benchmark jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
PC BenchmarkPC Benchmark 1.1.1.10
Wersja stabilna
2.24 MB | 2019-04-04

Ilość pobrań: 999 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
PC Benchmark