w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 904445
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

RealSpeed 0.70.0.30


RealSpeed to bezpłatny i niewielki program, służący do mierzenia prędkości naszego procesora w czasie rzeczywistym.

Aplikacja posiada niezwykle prosty i estetyczny interfejs, wzorowany na najnowszych edycjach pakietu Microsoft Office. W jego głównej części znajdziemy prosty wykres wraz z opisem działania programu (w języku angielskim). Na wykresie widoczne są trzy wartości taktowania procesora w obecnej sesji: najniższa, obecna i najwyższa. Wyświetlane wartości są aktualizowane co sekundę podczas pracy programu w tle. Niestety, raportu pracy programu nie można w żaden sposób zapisać – miejmy nadzieję, że taka możliwość pojawi się w kolejnych wersjach.

Program dystrybuowany jest w formie archiwum ZIP. Po jego rozpakowaniu możliwe jest używanie go na dowolnym urządzeniu, co czyni zeń poręczne narzędzie diagnostyczne. Co więcej, aplikacja została zaprojektowana tak, by zużywać jak najmniej zasobów systemowych – jej obecność w systemie ma zatem co najwyżej minimalny wpływ na wyniki pomiarów i nie przeszkadza innym programom.

Aplikację RealSpeed polecamy wszystkim użytkownikom chcącym uzyskać informacje o pracy swojego procesora, a szczególnie osobom zajmującym się overclockingiem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
RealSpeedRealSpeed 0.70.0.30
Wersja stabilna
0.02 MB | 2013-09-18

Ilość pobrań: 130 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RealSpeed