w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 718
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

PCFerret 2.2.3.1008


PCFerret to darmowy program z dziedziny diagnostyki systemowej, dzięki któremu przede wszystkim szybko zbierzemy informacje na temat podzespołów i oprogramowania zainstalowanego w naszym komputerze. Gromadzone dane są szczegółowe; w przypadku sprzętu obejmują nie tylko zastosowane układy technologiczne, ale również konkretne rozwiązania i numery seryjne.

Wśród zbieranych informacji znajdziemy najpierw główne wiadomości o komputerze (czyli jego nazwę oraz publiczny i lokalny adres IP), a także dane zainstalowanego oprogramowania (parametry systemu operacyjnego i sterowników). Raport dotyczący sprzętu podaje informacje o podstawowych podzespołach komputera, czyli procesorze, płycie głównej, pamięci RAM, karcie graficznej, dźwiękowej oraz sieciowej, dyskach i zainstalowanych drukarkach.

Aplikacja oferuje dodatkowo moduły, dzięki którym usprawnimy pracę z komputerem na zupełnie innych polach. Warta uwagi jest rozbudowana wyszukiwarka plików (na dyskach lub w konkretnych folderach), której zaletą jest możliwość zdefiniowania konkretnych formatów plików, które mają zostać odnalezione. Równie przydane może się okazać narzędzie, dzięki któremu wygenerujemy hasło do programu czy serwisu internetowego, które musi spełniać dodatkowe wymagania (na przykład posiadać co najmniej jeden znak specjalny, wielką literę albo cyfrę). Ilość oferowanych możliwości cech hasła jest duża, a wraz z ich zaznaczaniem, program automatycznie informuje nas, jak zmienia się poziom jego trudności.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PCFerretPCFerret 2.2.3.1008
Wersja stabilna
9.39 MB | 2015-06-30

Ilość pobrań: 204 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PCFerret