w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 738
Wszystkich postów: 946082
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Webtile Bench 1.0.2


Webtile Bench to bardzo prosty (zarówno w budowie, jak i obsłudze) program pozwalający przeprowadzać testy wydajności procesora (tak zwane benchmarki). Został przy tym wzbogacony o niewielkie dodatki, pozwalające wyświetlić podstawowe informacje o naszym procesorze oraz historię poprzednio wykonanych testów. Zdobyte wyniki można porównać z osiągnięciami innych procesorów; aktualna lista najnowszych wyników testu wydajności dostępna jest na stronie internetowej producenta programu.

Na program warto zwrócić uwagę, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencyjnych (dużo bardziej zaawansowanych) programów (takich jak 3DMark), jest on dużo bardziej przystępny dla starszych maszyn, które bazują na dużo mniej wydajnych procesorach. Webtile Bench jest programem ponad tysiąckrotnie "mniejszym" od wspomnianego 3DMarka (oczywiście znacznie bardziej okrojonym), ale z drugiej strony wystarczającym, by wstępnie oszacować wydajność naszego komputera i porównać wyniki pracy procesora z tymi, które zarejestrujemy na komputerach rodziny czy znajomych.

Sama faza testu procesora, polega na jego maksymalnym obciążeniu skomplikowanymi obliczeniami matematycznymi. Aplikacja mierzy czas niezbędny do wykonania szeregu działań, na tej podstawie wystawiając naszej maszynie wynik punktowy. Co istotne, cały proces trwa raczej krótko (w związku z czym wynik otrzymamy szybko, a program będzie gotów do uruchomienia kolejnego testu bazującego na innych kalkulacjach).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Webtile BenchWebtile Bench 1.0.2
Wersja stabilna
0.4 MB | 2014-07-01

Ilość pobrań: 198 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Webtile Bench