w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 142
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Webtile PC ++ 1.0.1


Webtile PC ++ to aplikacja monitorująca system i procesy, dzięki której uzyskamy informacje o aktualnym zużyciu procesora i pamięci operacyjnej komputera, a przy okazji będziemy mogli przeprowadzić ich podstawowe testy (wydajności CPU oraz jakości wymiany danych poprzez pamięć RAM). Program oferuje przy tym możliwość wyświetlenia niewielkiego widżetu pulpitu, dzięki któremu (bez konieczności wyłączania aplikacji) użytkownik ma możliwość kontrolowania na bieżąco obciążenia podstawowych podzespołów komputera.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą obsługą; po jej uruchomieniu, automatycznie wyświetlane są informacje o aktualnym obciążeniu procesora i pamięci, co dodatkowo wizualizowane jest przez czytelne wskaźniki. Za pomocą dedykowanych przycisków możliwe jest aktywowanie kolejnych tekstów podzespołów. W przypadku benchmarku procesora, do wyboru mamy ilość przebiegów, która zostanie wykonana przez aplikację. Należy pamiętać, że po uruchomieniu testu, procesor komputera zostanie niemal maksymalnie obciążony, raczej uniemożliwiając wygodne korzystanie w tym czasie z innych aplikacji (co zresztą mogłoby mieć negatywny wpływ na wynik benchmarku).

W przypadku testowania pamięci operacyjnej, narzędzie zapełnia jej komórki konkretnymi danymi w ogromnej ilości (prawie całkowicie zapełniając dostępną ilość RAM-u), a następnie stara się je odczytać, informując o ilości ewentualnych strat danych. Z poziomu głównego okna programu mamy możliwość przejścia do monitora procesów, w którym po wybraniu odpowiedniego zadania z listy aktualnie aktywnych, możemy przystąpić do rejestrowania jego zapotrzebowania na moc obliczeniową komputera. Po zakończonej analizie, dane przedstawiane są na czytelnym wykresie.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Webtile PC ++Webtile PC ++ 1.0.1
Wersja stabilna
0.72 MB | 2014-07-16

Ilość pobrań: 119 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Webtile PC ++