w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 610
Wszystkich postów: 939026
Wszystkich tematów: 138916

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

UserBenchMark 4.29


UserBenchMark to niemal bezobsługowy program do przeprowadzania testów wydajności komputera, a następnie porównywania ich z wynikami innych użytkowników. Jest ciekawym narzędziem badającym liczne aspekty związane z szybkością działania poszczególnych podzespołów, obejmując procesor, kartę graficzną oraz wszystkie fizyczne dyski twarde. Sczytywane są również dane o płycie głównej i szybkości pamięci operacyjnej, jak również informacje S.M.A.R.T. pochodzące z dysków.

Program wymaga dość specyficznej obsługi. Aby uzyskać najbardziej rzetelne wyniki, należy na początku zamknąć wszystkie programy, których używamy, a następnie uruchomić aplikację. Automatycznie przeprowadzony zostanie szereg testów, w efekcie których zbierane są informacje o wydajności. Testu nie da się zatrzymać, ale trwa on zaledwie kilka minut, co jest dobrym wynikiem na tle dużo bardziej rozbudowanych programów testujących, które kładą większy nacisk na wydajność graficzną komputera. Kiedy UserBenchMark zakończy pracę, automatycznie uruchomiona zostanie domyślna przeglądarka internetowa, aby wyświetlić w swoim oknie nasze wyniki. Od razu zestawione są one z osiągami innych podobnych konfiguracji sprzętowych, a także wszystkimi testami przeprowadzonymi przez program (baza na bieżąco sama aktualizuje się w oparciu o przeprowadzane przez użytkowników testy i anonimowe dane).

Wszystkie wygenerowane informacje można łatwo skopiować do schowka, aby wykorzystać w innym programie. Warto zwrócić uwagę, iż podczas działania testów, na jednej z partycji każdego fizycznego dysku twardego zostanie utworzony folder z plikami, które są niezbędne do sprawdzenia wydajności transferów osiąganych przy odczycie plików na komputerze. Po wykonanych testach foldery można usunąć (niestety trzeba to zrobić ręcznie).

Instalacja online.

Wymagania!
Do pracy niezbędne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
UserBenchMarkUserBenchMark 4.29
Wersja stabilna
0.5 MB | 2024-05-29
przejdź
UserBenchMark Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 696 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
UserBenchMark