w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Switch Hitter 1.0.2.2910


Switch Hitter to darmowe narzędzie diagnostyczne przeznaczone dla klawiatur komputerowych, które polecane jest przez firmę zajmująca się produkcją zaawansowanych klawiatur mechanicznych. Program pozwala wykryć usterki oraz odczytać informacje o sposobie działania podpiętej do komputera klawiatury.

Od razu po uruchomieniu, Switch Hitter jest gotowy do pracy. Aplikacja wyświetla wszystkie klawisze klawiatury, których działanie możemy sprawdzić, naciskając przyciski na naszej fizycznej klawiaturze komputerowej. Program wyświetla wówczas informacje o kodzie ASCII przypisanym danej literze (zarówno w formacie dziesiątkowym, jak i heksadecymalnym) oraz sposobie interpretowania tej wartości przez nasz BIOS. Dodatkowo notowana jest dokładna godzina momentu przyciśnięcia klawisza, a następnie czas jego zwolnienia, na podstawie czego wyliczana jest długość jego naciśnięcia. Domyślnie Switch Hitter zaznacza na ekranie poprawnie działające przycisku klawiatury kolorem zielonym. Wszelkie usterki reprezentowane są przez barwę czerwoną.

Ustawienia programu nie są rozbudowane. Użytkownik ma możliwość wyboru spośród kilku układów klawiszy klawiatury (jeśli na przykład korzystamy z innej, niż pełnowymiarowa) oraz dostosowania kolorów, które informują o stanie poszczególnych przycisków. Wszystkie informacje generowane przez program mogą być zapisane w tzw. logu, który na życzenie użytkownika stworzony zostanie w podanej ścieżce. Utworzony plik jest w formacie *.txt, a więc z jego odczytem poradzi sobie choćby systemowy Notatnik.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Switch HitterSwitch Hitter 1.0.2.2910
Wersja stabilna
0.63 MB | 2014-02-11

Ilość pobrań: 547 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
Switch Hitter