w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 199
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6606 dni

HDD Guardian 0.7.1


HDD Guardian to niewielki, ale bardzo przydatny program, za pomocą którego możemy monitorować stan dysków twardych w naszym komputerze. Jest to właściwie graficzna nakładka na smartctl - doskonały program do monitorowania stanu HDD, pracujący w trybie poleceń. Z pomocą HDD Guardian nie musimy już mozolnie wpisywać wszystkich komend w trybie tekstowym, ale za pomocą kilku kliknięć myszką bez problemu możemy monitorować i kontrolować wszystkie parametry S.M.A.R.T. naszych dysków, a także wykonać testy diagnostyczne które poinformują nas o ich kondycji.

HDD Guardian udostępni nam sporo informacji o zamontowanych w komputerze dyskach twardych, w tym także o dyskach wymiennych. Dowiemy się między innymi jaka jest temperatura pracy dysku, poznamy nazwę modelu, numer seryjny i wersję oprogramowania, ilość partycji, ich pojemność i ilość wolnego miejsca. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, program poinformuje o tym użytkownika i w razie potrzeby zaleci wykonanie kopii zapasowej wszystkich ważnych danych i wymianę dysku.

Po uruchomieniu program może być zminimalizowany do zasobnika systemowego, gdzie o jego działaniu przypominają tylko ikonki z aktualną temperaturą pracujących dysków.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (7 głosów)

Strefa Download programu
HDD GuardianHDD Guardian 0.7.1
Wersja stabilna
3.02 MB | 2017-01-05

Ilość pobrań: 729 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
HDD Guardian