w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 263
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

InjuredPixels 3.0.0.90


InjuredPixels to niewielki program służący do testowania monitorów LCD pod kątem występowania na nich uszkodzonych pikseli. Aplikacja umożliwia szybkie i sprawne zidentyfikowanie wszystkich typowych błędów: hot-pikseli, dead-pikseli, stuck-pikseli i glow-pikseli. Przyda się zarówno podczas zakupu sprzętu jak i podczas standardowej diagnostyki.

Obsługa programu jest bajecznie prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym odbiorcom. Po uruchomieniu aplikacji, wystarczy za pomocą strzałek przełączać się pomiędzy dostępnymi trybami testowymi (czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie tło). Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy ukryć/pokazać kursor myszy, włączyć/wyłączyć tryb "zawsze na wierzchu" bądź skorzystać z losowej barwy. Po zaznaczeniu opcji "Check Multiple Monitors", mamy natomiast możliwość jednoczesnego przetestowania wszystkich monitorów podłączonych do aktualnego stanowiska roboczego.

Narzędzie InjuredPixels jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Projekt posiada przystępną dokumentację. Co ciekawe, aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy po prostu pobrać, a następnie uruchomić plik wykonywalny.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework. Dla użytkowników nie posiadających wspomnianego środowiska dostępna jest specjalna wersja, uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki Internet Explorer - można ją ściągnąć z poziomu oficjalnej strony producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
InjuredPixelsInjuredPixels 3.0.0.90
Wersja stabilna
0.05 MB | 2013-03-27

Ilość pobrań: 176 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
InjuredPixels