w
googluj

3DMark 1.7.3516


ico
3DMark to program dostępny dla systemu operacyjnego Android, dzięki któremu można zmierzyć moc swojego urządzenia mobilnego i porównać go z innymi urządzeniami, których jest w bazie danych ponad 1500. 3DMark jest narzędziem wieloplatformowym i umożliwia też porównanie wyników wydajności np. z urządzeniami z systemem Windows; dostępna jest też osobna wersja tego programu dla systemu Windows.

Jeżeli chcesz przetestować swoje urządzenie z Androidem - polecamy 3DMark, choć przede wszystkim należy pamiętać, że aplikacja ma spore wymagania sprzętowe (1 GB pamięci RAM). Po jej pobraniu, zainstalowaniu i uruchomieniu, w trybie online zostaną automatycznie pobrane dodatkowe dane/pliki (w naszym wypadku to niecałe 40 MB). To nie wszystko, bo należy pobrać też sam benchmark i go zainstalować (w sumie danych do pobrania jest prawie 160 MB).

Funkcja testowania dostępna jest na ekranie startowym. Program udostępnia w sumie 3 poziomy testu, dostosowane do mocy urządzenia: Ice Storm, Ice Storm Extreme oraz Ice Storm Unlimited. Przy przeprowadzaniu testu należy zamknąć wszystkie inne aplikacje (np. nie pobierać w tym czasie żadnych plików przez menedżera pobierania). Po wybraniu testu należy poczekać chwilę na jego wczytanie, a potem już tylko obserwować to, co dzieje się na ekranie (oczywiście nie musimy tego robić; najważniejsze, by nie wyłączać/przełączać urządzenia). Po kilku minutach otrzymamy na ekranie rezultaty wydajności i porównanie z podobnymi urządzeniami.

Jeszcze bez przeprowadzania benchamrku Ice Storm mamy dostęp do szczegółowych informacji nt. naszego urządzenia w drugiej zakładce aplikacji, do której przechodzi się gestem przesunięcia. Mamy w niej też widok na historię naszych testów. Trzecia i ostatnia zakładka zawiera natomiast listy analiz wszystkich urządzeń oraz funkcję ich filtrowania. Zobaczymy w niej nie tylko specyfikację urządzeń, ale jednocześnie też bezpośrednie porównanie z naszym urządzeniem w przystępnej dla oka kolorowej formie.

Ograniczenia!
Wymagane jest pobranie dodatkowych plików, aby móc przeprowadzić test.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
3DMark3DMark dla Android
2017-08-17
przejdź 3DMark dla Windows

Ilość pobrań: 62 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
3DMark