w
googluj
pl

Samsung Smart Switch Mobile 3.6.06.10


ico
Samsung Smart Switch Mobile to aplikacja dostępna na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android (istnieją też jej wersja dla systemów Windows i Mac), która jest obowiązkowa dla tych, którzy chcą przesłać dane ze starego urządzenia Samsunga do nowego urządzenia z serii Galaxy. Dlaczego? Dzięki niej nie potrzeba internetowej chmury ani nawet kabla - wystarczy położyć urządzenia obok siebie, zatwierdzić wybrane kategorie danych do kopiowania, poczekać (sekundy) i to wszystko. Wszystko proste, łatwe i wygodne.

Oto lista oficjalnie wspieranych modeli: Samsung Galaxy S5, S2, S2-HD, S3, S3-mini, S4, S4-mini, S4-Zoom, S4-Active, Galaxy Win, R style, Premier, Grand, Express, Express2, Mega, Round, Golden, ACE3, Galaxy Note 1, Note 2, Note 3, Note 8.0, Note 10.1, Galaxy Tab 3(7',8',10'), Galaxy Tab 2(10'). W przypadku Galaxy S2 należy mieć na uwadze, że jeśli mamy starszą wersję systemu to może to spowodować brak kompatybilności.

Cała procedura przesyłania danych przedstawią się następująco. Po pierwsze trzeba pobrać Smart Switch Mobile na oba urządzenia. Następnie należy przybliżyć je do siebie na odległość do 20 cm oraz uruchomić aplikacje i wybrać w nich funkcję "Android to Galaxy". Potem wybieramy treści do przesłania w starszym urządzeniu. Tymi danymi mogą być informacje osobiste (dane kontaktów, kalendarza, wiadomości), multimedia (obrazy, muzyka, filmy; przy czym istnieje możliwość wybrania konkretnych, pojedynczych multimediów) oraz inne typy danych (spis połączeń telefonicznych, opcje alarmów, opcje wi-fi, listy aplikacji itp.). Na koniec zatwierdzamy transfer.

Jednocześnie dostępna jest w aplikacji opcja transferu danych z iCloud, a więc z urządzeń z systemem iOS. Przed przesłaniem danych należy zrobić ich kopię zapasową, następnie przy pomocy opisywanej aplikacji zalogować się do iCloud ze swoim identyfikatorem Apple'a. W ten sposób można przesłać m.in. dane kontaktów, kalendarza, zdjęcia, rejestr połączeń telefonicznych czy zakładki. Transfer muzyki oraz filmów dostępny jest przez iTunes.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Dokładna lista wspieranych modeli podana jest w opisie.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Samsung Smart Switch MobileSamsung Smart Switch M... dla Android
2019-07-16
przejdź Samsung Smart Switch Mobile dla Windows

Ilość pobrań: 3064 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Samsung Smart Switch Mobile