w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 252
Wszystkich postów: 904561
Wszystkich tematów: 127591

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6844 dni
pl

Samsung Smart Switch 4.2.21093.6


Samsung Smart Switch to program umożliwiający przeniesienie danych użytkownika do nowych smartfonów Samsung Galaxy (np. S4) ze smartfonów Apple, Blackberry, Nokii lub wcześniejszych wersji Galaxy i Galaxy Note. Transfer dotyczy zdjęć, plików audio i wideo, dokumentów, kontaktów, wiadomości, planów dnia, przypomnień i tapet (tylko JellyBeanPlus 4.2), są jednak pewne ograniczenia migracji dla kontaktów, planów i MMSów.

Jeżeli chodzi o przenoszenie aplikacji, użytkownik musi skorzystać z narzędzia Samsung Smart Switch Migration, które wyszukuje aplikacje na poprzednim smartfonie, porównuje je z ich wersjami dostępnymi w Google Play, po czym pobiera odpowiednie programy z tego serwisu i instaluje je na nowym Galaxy. Gdy właściwe odpowiedniki aplikacji nie zostaną odnalezione w Google Play, użytkownikowi zostanie zaproponowane oprogramowanie alternatywne. Narzędzie Samsung Smart Switch Migration dostępne jest w sklepie Google Play lub w portalu Samsung Apps.

W tej chwili Samsung Smart Switch pozwala na transfer danych z urządzeń następujących producentów:

• Apple (wymagany iOS 4.2.1 lub wyższy),
• Blackberry (OS 6 i wyższe do OS 10, który nie jest wspierany),
• Nokia (seria 40, wymagany co najmniej Symbian 6.0).
• Samsung Galaxy S 2/3 i GALAXY Note 1/2 (dla migracji z tych smartfonów wymagany jest system Android w wersji 4.0.4 Ice Cream Sandwich lub wyższej).

Program nie wspiera urządzeń z zainstalowanym systemem Windows Phone. Ograniczenia w transferze kontaktów dotyczą dzwonków, powiadomień SMS, opcji wibracji. Jeżeli chodzi o plany, raczej nie przeniesiemy stickerów, S-Memo, obrazów, alarmów, grup MMS (dla niektórych modeli smartfonów będzie to jednak możliwe).
Szata graficzna aplikacji jest wykonana na wysokim poziomie, okno, menu programu i wszystkie przyciski mają nowoczesny i elegancki wygląd. Obsługa jest bardzo intuicyjna i nie powinna sprawić kłopotów nikomu. Transfer danych przebiega dość szybko, wszystko zależy oczywiście od ich liczby i wydajności posiadanego komputera. Samsung Smart Switch przyda się głównie użytkownikom korzystającym z w miarę nowych smartfonów, pozwoli im na łatwe i szybkie przeniesienie prywatnych danych, niektórych innych plików i ustawień do nowszych wersji smartfonów serii Samsung Galaxy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (13 głosów)

Strefa Download programu
Samsung Smart SwitchSamsung Smart Switch 4.2.21093.6
Wersja stabilna
39.5 MB | 2021-10-13
przejdź Samsung Smart Switch dla Android

Ilość pobrań: 9880 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 59

Komentarze (1)
Samsung Smart Switch
avatararrow
~D.W | 2017.03.25 15:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Samsung Smart Switch 4.1.17022.20 mi ta wersja nie chce się zainstalować na W10 . Starsza się instaluje a ta jako aktualizacja dopiero w programie ale nie ta instalacyjna .
Samsung Smart Switch 4.1.17022.20