w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 230
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

Kingo Android Root 1.5.8.3353


Kingo Android Root to proste, darmowe narzędzie, dzięki któremu możliwe jest łatwe przeprowadzenie procesu rootowania urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Android. Dzięki takiemu zabiegowi, użytkownik będzie miał możliwość dostępu do chronionych katalogów systemu, co wykorzystują niektóre aplikacje, z których część dostępna jest nawet w oficjalnym sklepie Google Play.

Aby skorzystać z aplikacji należy wykonać kilka prostych kroków. Na początku należy w urządzeniu, którego odblokowaniem chcemy się zająć, włączyć tryb debugowania USB. Ta opcja najczęściej dostępna jest w systemie Android w zakładce ustawień dla programistów. Następnie wystarczy podpiąć telefon lub tablet do komputera, a Kingo Android Root zajmie się instalacją odpowiednich sterowników. Po tym procesie nasze urządzenie jest już gotowe do właściwej części procesu rootowania. Ponieważ producent położył duży nacisk na wygodę i łatwość obsługi aplikacji, ten etap wymaga od użytkownika naciśnięcia tylko jednego przycisku. Cały proces odblokowywania dostępu do chronionych katalogów systemu Android przebiega tu w pełni automatycznie. Jeśli aplikacja napotka na jakiś problem, poinformuje o tym użytkownika, który będzie mógł wywołać proces rootowania ponownie. Po zakończeniu tego etapu, urządzenie od razu gotowe jest do dalszego działania.

Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z efektów działania programu, do jego dyspozycji pozostaje opcja cofnięcia ustawień telefonu do fabrycznych, a więc ponownego zablokowania dostępu do folderów, które domyślnie są chronione przez system Android.

Uwaga!
Przeprowadzenie procesu rootowania może się wiązać z utratą gwarancji na urządzenie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (19 głosów)

Strefa Download programu
Kingo Android RootKingo Android Root 1.5.8.3353
Wersja stabilna
18.24 MB | 2018-03-16

Ilość pobrań: 6881 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 31

Komentarze (2)
Kingo Android Root
avatararrow
~Mick | 2015.11.26 16:37
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Również posiadam ten problem .
Kingo Android Root 1.4.2.2494
Daniel | Komentarz został wyminusowany | wyświetl