w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 115
Wszystkich postów: 904341
Wszystkich tematów: 127420

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6336 dni

Android Multi-Install Tool 1.0


Android Multi-Install Tool to darmowy i bardzo prosty w obsłudze program, który pozwala na seryjne instalowanie aplikacji w systemie Android, działającym na telefonie, smartfonie, tablecie czy innych urządzeniach mobilnych. W pojedynczym zadaniu możliwa jest instalacja maksymalnie 6 aplikacji, zapisanych w formacie APK.

Korzystanie z narzędzia jest banalnie proste, wystarczy wybrać pliki interesujących nas aplikacji za pomocą opcji APK1, APK2 itd., podłączyć urządzenie do komputera (w trybie „Debugowanie USB”), po czy kliknąć w przycisk Install. Niewielki pasek, widoczny na dole okienka programu, poinformuje nas o postępie instalacji. Po jej zakończeniu, narzędzie wyświetli odpowiedni komunikat.

W celu włączenia trybu debugowania, należy wykonać następujące czynności:

• w urządzeniach z systemem Android 4.2 (Jelly Bean) lub wyższą wersją – wchodzimy do ustawień w menu głównym, wybieramy opcję Informacje o telefonie (About Phone), dostępną w ustawieniach systemowych, wielokrotnie (około 10 razy) i w szybkim tempie naciskamy obszar Numer kompilacji (Build Number), dzięki czemu w ustawieniach systemowych powinno pojawić się menu Opcje programistyczne (Developer options), w którym można włączyć funkcję Debugowanie USB,
• w urządzeniach z systemem Android w wersji 4.0 (Ice Cream Sandwich) i 4.1 (Jelly Bean) – w menu głównym wchodzimy w Ustawienia, w ustawieniach otwieramy Opcje programistyczne, po czym aktywujemy Debugowanie USB,
• w urządzeniach z systemem Android 2.3 (Gingerbread) do 3.2 (Honeycomb) – wybieramy kolejno Menu/Ustawienia/Aplikacje/Dla programistów i włączamy Debugowanie USB.

Interfejs graficzny programu składa się z niewielkiego okienka, które nie wyróżnia się niczym szczególnym pod względem wizualnym. Mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć kłopotów z obsługą aplikacji, o ile opanują sposób na włączenie trybu debugowania USB w swoim urządzeniu. Twórca narzędzia nie udostępnia żadnego pliku pomocy ani innych instrukcji.

Uwaga!
W wypadku problemów z działaniem programu w Windows 8, należy uruchomić go w trybie zgodności z Windows 7.

Wymagania!
W urządzeniu musi być aktywny tryb debugowania USB - instrukcja aktywacji została zamieszczona w powyższym opisie. W wypadku, gdyby z jakiegoś powodu okazała się ona niewystarczająca, w Internecie można znaleźć cały szereg porad, odnoszących się do danej wersji Androida czy określonego modelu urządzenia.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Android Multi-Install ToolAndroid Multi-Install Tool 1.0
Wersja stabilna
0.37 MB | 2014-04-05

Ilość pobrań: 993 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Android Multi-Install Tool