w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 152
Wszystkich postów: 904344
Wszystkich tematów: 127420

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6337 dni

Recordable 3.9.7


Recordable to desktopowy dodatek do dedykowanej urządzeniom mobilnym z systemem Android aplikacji, która pozwala na nagrywanie plików wideo z akcji wykonywanych na ekranie naszego urządzenia mobilnego. Dodatek z kolei służy doinstalowaniu odpowiednich sterowników do smartfona lub tabletu, jeśli chcemy korzystać z aplikacji, ale nie mamy w naszym urządzeniu tak zwanego Roota i nie chcemy go wykonywać (na przykład, aby nie stracić gwarancji producenta na urządzenie).

Na początku należy zaznaczyć, iż z dodatku skorzystać można dopiero po instalacji odpowiedniej aplikacji w naszym urządzeniu z systemem Android. Tylko wtedy algorytmy z desktopowego dodatku będą mogły odpowiednio ustawić preferencje naszego urządzenia, by udostępnianie widoku ekranu bez Roota było możliwe. Jeśli ten etap mamy już za sobą, wystarczy uruchomić program, który w kilku krokach przeprowadzi nas przez odpowiedni proces konfigurowania urządzenia mobilnego.

W kolejnych krokach kreatora, w odpowiednim momencie poproszeni zostaniemy o podpięcie smartfona lub tabletu kablem USB do komputera. W razie potrzeby Recordable posiada również możliwość instalacji niezbędnych sterowników do poprawnego skonfigurowania samego połączenia z urządzeniem. Skutecznie zakończona operacja przystosowywania urządzenia z Androidem sygnalizowana jest odpowiednimi komunikatami; od tego momentu możemy już korzystać z aplikacji mobilnej i nagrywać widok ekranu smartfona lub tabletu bez przeszkód.

Uwaga!
Nierozłączna część programu dostępna jest w formie aplikacji mobilnej na platformę Android.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RecordableRecordable 3.9.7
Wersja stabilna 32-bitowa
38.59 MB | 2016-07-30
Recordable 3.9.7
Wersja stabilna 64-bitowa
38.66 MB | 2016-07-30
przejdź Recordable dla Android

Ilość pobrań: 464 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Recordable