w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 236
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

FoneLab - iPhone Data Recovery 10.2.92


FoneLab - iPhone Data Recovery to testowa wersja programu pozwalającego na odzyskiwanie wielu typów danych z urządzeń mobilnych Apple, działających pod kontrolą systemu iOS (obsługiwana jest również jego najnowsza, 8. edycja oraz telefony iPhone 7 oraz 7 Plus). Wbrew nazwie oprogramowania, iPady oraz iPody również znajdują się na liście wspieranych urządzeń. Aplikacja umożliwia także przywracanie stanu urządzenia do tego, który został zapisany w pliku archiwum przez iTunes lub w chmurze użytkownika iCloud. Program cechuje się szybkim działaniem oraz bardzo przyjaznym interfejsem, który zostanie z pewnością miło przyjęty również przez użytkowników początkujących.

Aby skorzystać z programu, wystarczy postępować według wyświetlanych na bieżąco instrukcji. W praktyce sprowadzi się to głównie do podłączenia urządzenia do komputera oraz naciśnięcia przycisku skanowania. Program automatycznie (w dodatku w stosunkowo krótkim czasie) przeanalizuje pamięć podpiętego telefonu, odtwarzacza lub tabletu i poinformuje nas o tym, jakie dane mogą z niego zostać odzyskane. Wszystko zaprezentowane zostanie w czytelnym raporcie, z którego od razu dowiemy się ile plików danego typu udało się odnaleźć.

Obsługa przywracania z poprzedniej kopii zapasowej offline lub z usługi iCloud odbywa się analogicznie. W tym drugim przypadku będziemy musieli naturalnie skorzystać z danych logowania, a więc AppleID oraz hasła użytkownika serwisu. Warto zwrócić uwagę, iż na swojej stronie internetowej producent udostępnia krótki, ilustrowany tutorial, który może okazać się pomocny w przypadku napotkania kłopotów w obsłudze aplikacji.

Ograniczenia!
Darmowa edycja została ograniczona do 15 dni działania. Dodatkowo zmniejszono funkcjonalność niektórych modułów, ograniczono na przykład ilość wyświetlanych wyników w kontaktach, historii połączeń oraz notatkach.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (10 głosów)

Strefa Download programu
FoneLab - iPhone Data RecoveryFoneLab - iPhone Data Recovery 10.2.92
Wersja stabilna
1.78 MB | 2021-04-20

Ilość pobrań: 557 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 36

Komentarze (0)
FoneLab - iPhone Data Recovery