w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 285
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127496

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni

Super Root Android 3.2.0


Super Root Android to program do rootowania smartfonów działających pod kontrolą systemu mobilnego Android. Może zostać polecony w szczególności osobom, które nie chcą zagłębiać się w szczegóły wykonywania tej czynności, ograniczając liczbę niezbędnych kroków do niezbędnego minimum. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a ponieważ obsługuje całkiem sporą liczbę dostępnych smartfonów (między innymi Samsunga, LG, Sony, HTC, Google’a, Motoroli oraz Lenovo; pełna lista konkretnych modeli dostępna jest pod tym adresem), może być idealnym narzędziem dla większości użytkowników.

Rootowanie to coraz popularniejsza czynność wśród użytkowników urządzeń pracujących pod Androidem. Choć może się okazać ryzykowna i wiązać nawet z utratą gwarancji na urządzenie, zazwyczaj nie przynosi żadnych szkód, a jedynie same korzyści, otwierając użytkownikowi dostęp do zaszyfrowanych dotychczas zasobów systemu. To z kolei pozwala dowolnie go modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb w dosłownie dowolnym zakresie (wymaga to już jednak dobrej znajomości funkcjonowania Linuxa oraz wiedzy programistycznej). Proces rootowania jest również czasami niezbędny, aby umożliwić aplikacjom trzecim działanie na naszym telefonie. Zdarza się również, iż niektóre naprawy oprogramowania również wymagając urządzenia po wykonanym „roocie”.

Dzięki opisywanej aplikacji proces ten jest maksymalnie prosty i dostępny dla każdego. Wystarczy podpiąć do komputera smartfon kablem USB, aktywować w nim tryb debugowania USB (najczęściej dostępny w opcjach ustawień dla programistów), a następnie użyć jedynego przycisku w aplikacji, by rozpocząć cały proces.

Uwaga!
Program nie jest już dalej rozwijany i został usunięty z serwerów producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (15 głosów)

Strefa Download programu
Super Root AndroidSuper Root Android 3.2.0
Wersja stabilna
11.35 MB | 2016-07-30

Ilość pobrań: 10251 | W tym miesiącu: 235 | W poprzednim miesiącu: 204

Komentarze (0)
Super Root Android