w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 274
Wszystkich postów: 904278
Wszystkich tematów: 127497

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni
pl

Samsung SideSync 4.7.5.203


Samsung SideSync to aplikacja dla użytkowników smartfonów i tabletów firmy Samsung, która umożliwia duplikowanie ekranu urządzenia na komputerze i obsługiwanie go bezpośrednio przy pomocy klawiatury i myszy komputera. Może to być szczególnie wygodne rozwiązanie w sytuacjach, w których użytkownik jednocześnie pracuje przy komputerze, ale często musi odpowiadać na wiadomości tekstowe w telefonie. Wówczas wystarczy, że przełączy się na okienko podglądu urządzenia i z poziomu komputera obsłuży odpowiednie SMS-y. Aplikacja umożliwia także wygodne udostępnianie plików pomiędzy komputerem i smartfonem lub tabletem (wystarczy przeciągnąć wybrane pliki pomiędzy okienkami).

Korzystanie jest proste i w pierwszej kolejności będzie wymagało skutecznego nawiązania połączenia z zewnętrznym urządzeniem. W tym celu skorzystać można zarówno z połączenia przewodem USB, jak i wykorzystując sieć WiFi. Co ciekawe, nie ma tu ograniczenia do łączenia tylko z jednym urządzeniem Samsunga. Bez problemu jednocześnie będziemy mogli więc na przykład obsługiwać i smartfon i tablet. Kiedy już wszystko zostanie odpowiednio sparowane, na komputerze będziemy mieć dostęp zarówno do multimediów zapisanych na urządzeniach, jak i panelu powiadomień, który będzie informować nas na przykład o nadchodzących połączeniach lub nowych wiadomościach tekstowych.

Możliwość przeciągania plików może się okazać przydatna nie tylko podczas chęci bezpośredniej wymiany danych. Możliwość ta ma szerokie zastosowania – da się na przykład wykorzystać ją, aby do dokumentu tworzonego w pakiecie Office bezpośrednio wkleić zdjęcie przeciągnięte z galerii telefonu, która symulowana jest w okienku dzięki opisywanej aplikacji Samsunga.

Uwaga!
Obsługiwane są smartfony z systmem Android 4.4 lub nowszym oraz tablety z Androidem 5.0 lub nowszym.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Samsung SideSyncSamsung SideSync 4.7.5.203
Wersja stabilna
46.9 MB | 2018-07-09

Ilość pobrań: 423 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 26

Komentarze (0)
Samsung SideSync