w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 296
Wszystkich postów: 904276
Wszystkich tematów: 127495

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6507 dni
pl

SHAREit 4.0.6.177


SHAREit to program do bardzo szybkiego przesyłania plików pomiędzy komputerem, a urządzeniami mobilnymi działającymi pod kontrolą systemu Android, iOS lub Windows Phone. Jedynym wymaganiem jest podłączenie do tej samej sieci lokalnej, aby urządzenia „widziały się” i komunikowały ze sobą. Sama konfiguracja, jak i przesyłanie danych jest bardzo szybkie i stanowi świetny sposób do zgrywania informacji np. ze smartfona czy tabletu na dysk komputera (każde kolejne wykorzystanie programu nie wymaga już startowej konfiguracji, przez co przesyłanie danych jest rzeczywiście może być szybsze niż podpinanie urządzenia kablem; przynajmniej w przypadku mniejszych plików, np. pojedynczych zdjęć czy piosenek).

Chociaż aplikacja została stworzona przez Lenovo, jednego z wiodących producentów laptopów i tabletów, program bezproblemowo działa na sprzęcie dowolnej marki. Co istotne, nie ma tu także dodatkowych ograniczeń wynikających z tego, że wykorzystujemy program na urządzeniu, które nie zostało wyprodukowane przez Lenovo; SHAREit to po prostu w pełni funkcjonalna i niezależna aplikacja. Charakteryzuje się bardzo ciekawym, minimalistycznym interfejsem. Proces konfiguracji jest ograniczony do minimum i polega na wskazaniu folderu zapisu plików, nadaniu urządzeniu nazwy oraz wybrania awatara, który będzie je reprezentował; do wyboru jest kilka zabawnych grafik. Wybór awatara ma spore znaczenie, jeśli zakładamy, iż w przyszłości będziemy przesyłać dane pomiędzy urządzeniami, których w naszej sieci będzie jednocześnie wiele: grafiki pomogą łatwiej wskazać odpowiednie urządzenie w zasięgu, do którego będziemy chcieli wysłać pliki.

Kiedy konfiguracja jest zakończona, interfejs aplikacji składa się głównie z dwóch przycisków: wysyłania i odbierania danych. Musimy wybrać odpowiedni, aby wykonać interesującą nas akcję. W przypadku wysyłania wskazać pliki i urządzenie docelowe w zasięgu, natomiast w przypadku odbierania, zaczekać na zainicjowanie połączenia ze strony drugiego urządzenia (np. z poziomu aplikacji w smartfonie).

Uwaga!
Nierozłącznym elementem programu jest jego odmiana mobilna, która dostępna jest na platformę Android, iOS oraz Windows Phone.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (12 głosów)

Strefa Download programu
SHAREitSHAREit 4.0.6.177
Wersja stabilna
6.15 MB | 2017-10-02

Ilość pobrań: 5156 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 26

Komentarze (1)
SHAREit
avatararrow
~Ben | 2015.05.13 13:40
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dlaczego po instalacji nie mam j. polskiego? W opcjach też nie ma.
SHAREit 2.1.19.0