w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 285
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127496

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni
pl

Windows Device Recovery Tool 3.14.7501


Windows Device Recovery Tool to oficjalne oprogramowanie Microsoftu dla użytkowników smartfonów Lumia z systemem Windows Phone 8 lub HTC One, dzięki któremu będą mogli zrestartować lub przywrócić urządzenie w przypadku jego zawieszenia na przykład podczas aktualizacji systemu. Dodatkowo będziemy mieli możliwość odzyskania prywatnych danych z telefonu, jeżeli ten przestał odpowiadać lub niektóre funkcje zaczęły działać niepoprawnie wskutek zainstalowanych uaktualnień do oprogramowania Windows Phone.

Aplikacja wyróżnia się bardzo prostą obsługą, jak również minimalistycznym interfejsem, którego styl wpisuje się idealnie w ten, który znany jest z najnowszych systemów operacyjnych Microsoftu. Widoczne jest to również w ustawieniach, gdzie mamy możliwość wyboru jednego z trzech tematów kolorystycznych (jasny, ciemny lub o wysokim kontraście) i dostosowanie go poprzez zmianę koloru akcentu (w tym przypadku niektórych grafik oraz napisów). Preferencje pozwalają kontrolować również kilka innych podstawowych parametrów pracy programu (niezwiązanych z wyglądem).

Cała obsługa sprowadza się do podłączenia przewodem USB telefonu, a następnie postępowania według instrukcji ekranowych. W przypadku, kiedy nasz smartfon nie zostanie z jakichś przyczyn poprawnie rozpoznany, możliwe jest ręczne zainicjowanie procesu wyszukiwania podpiętych urządzeń – należy jedynie podpowiedzieć programowi, czy próbujemy obsłużyć Lumię, czy telefon firmy HTC. Automatyka przeszuka dostępne połączenia, starając się nawiązać połączenie z urządzeniem, nawet jeśli jego oprogramowanie mu to uniemożliwia (np. zawiesiło się lub przestało reagować na polecenia użytkownika).

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również Nokia Software Recovery Tool – analogiczny program przeznaczony dla telefonów Nokia.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Windows Device Recovery ToolWindows Device Recovery Tool 3.14.7501
Wersja stabilna
2.31 MB | 2018-08-25

Ilość pobrań: 1610 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
Windows Device Recovery Tool