w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 187
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6441 dni

ADB & FASTBOOT SAUCE 1.2


ADB & FASTBOOT SAUCE to program służący do łączenia się z konsolą systemu Android, po uprzednim połączeniu urządzenia z komputerem, z wykorzystaniem kabla USB. Konsola ta na bieżąco informuje użytkownika o stanie systemu oraz pozwala kontrolować go w sytuacjach modyfikowania oprogramowania lub rozwiązywania innych problemów z działaniem smartfonu lub tabletu. Aplikacja obsługuje również protokół Fastboot, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie dodatkowymi elementami systemu, w tym na przykład partycjami.

W tym konkretnym przypadku, program odznacza się dodatkowo nietypowym i wygodniejszym niż zwykle sposobem obsługi. W klasycznym podejściu, docieranie do kolejnych opcji konsoli ADB wiąże się z koniecznością ręcznego wpisywania odpowiednich komend (interfejs konsoli jest oczywiście tekstowy). W niniejszym programie, zdecydowano się jednak na ułatwienie tego procesu. Zamiast zapamiętywać składnię długich komend, program oferuje coś w rodzaju tekstowego menu, w którym każdym kolejnym opcjom przypisane są kolejne numery. Wystarczy wybrać interesującą nas opcję, a następnie jej numer wpisać w konsoli i zatwierdzić przyciskiem Enter. „Pod spodem” program samodzielnie wykona odpowiednie polecenie, ale nie będzie o tym informować, żeby nie zaśmiecać dodatkowo widoku.

Warto dodać, że w programie zaimplementowano także kilka dodatkowych narzędzi, w tym pozwalające na wykonywanie zrzutów ekranu oraz (eksperymentalnie) TWRP, dzięki któremu ma być możliwe wykonywanie backupów. Program powstał z inicjatywy doświadczonego użytkownika XDA Developers, gdzie aplikacji poświęcono odrębny wątek na forum.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
ADB & FASTBOOT SAUCEADB & FASTBOOT SAUCE 1.2
Wersja stabilna
1.6 MB | 2017-04-14

Ilość pobrań: 538 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
ADB & FASTBOOT SAUCE