w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 296
Wszystkich postów: 904276
Wszystkich tematów: 127495

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6507 dni

iExplorer 4.4.4.0


iExplorer – program do przeglądania zawartości urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu iOS (iPodów, iPadów oraz iPhone’ów). Oferuje przy tym możliwość eksportowania praktycznie wszystkich zebranych danych i plików, w tym muzyki, zdjęć, filmów, wiadomości SMS, notatek, kontaktów, wydarzeń kalendarza itp. W chwili powstawania niniejszej recenzji, aplikacja współpracuje poprawnie z iPhonem 6s oraz systemem iOS9 (na tę chwilę jest to najnowsze urządzenie oraz najnowsza wersja systemu). Poprawnie obsługiwane są również wszystkie poprzednie edycje (nasz test przeprowadziliśmy z wykorzystaniem leciwego już iPoda Touch drugiej generacji z najnowszym dla niego firmware: iOS4.2.1).

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, a jej interfejs przypomina nieco ten znany z iTunes (z którym zapewne wszyscy hipotetyczni zainteresowani są siłą rzeczy zaznajomieni). Po uruchomieniu opisywany program czeka na podpięcie do komputera urządzenia mobilnego. Kiedy tylko zostanie wykryte, na monitorze pokazywane jest podsumowanie, w którym znajdziemy podstawowe informacje o systemie operacyjnym urządzenia, ilości dostępnej pamięci, nazwie oraz numerze seryjnym. Poniżej wyświetlane są duże i czytelne ikony, dzięki którym możemy przenieść się do widoku eksploratora poszczególnych plików (na przykład muzyki lub notatek głosowych z dyktafonu).

Do tych samych elementów możemy dostać się, wykorzystując w tym celu menu po lewej stronie. Zachowano w nim strukturę drzewiastą, dzięki czemu dużo wygodniej poruszać się po katalogach. Chcą dostosować działanie programu maksymalnie do własnych potrzeb, warto zajrzeć do ustawień, w których można między innymi wybrać tagi ID3, które zostaną zachowane podczas importowania utworów do iTunes, czy też wybrać ścieżki zapisu dla plików tworzonych kopii zapasowych.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również darmowa odmiana opisywanego programu: iBrowse.

Ograniczenia!
Demonstracyjna wersja programu oferuje charakteryzuje się m.in. ograniczonym dostępem do swoich funkcji, plików na urządzeniu, brakiem pomocy technicznej, czy też powiadomieniami związanymi z niezarejestrowaną kopią programu.

Wymagania!
Do działania niezbędny jest zainstalowany program iTunes w wersji 10 lub nowszej.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
iExploreriExplorer 4.4.4.0
Wersja stabilna
0.53 MB | 2020-09-17

Ilość pobrań: 177 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
iExplorer