w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 268
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127494

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6507 dni

FonePaw Android Data Recovery 3.8.0


FonePaw Android Data Recovery – program do odzyskiwania i archiwizowania osobistych danych ze smartfonów z systemem Android. Pozwala przeszukać pamięć urządzenia, aby odzyskać utracone zdjęcia, muzykę, filmy, kontakty, wiadomości i inne dane prywatne, tak by użytkownik z powrotem zyskał do nich dostęp i na przyszłość zarchiwizował. Całość opakowana została w bardzo prosty interfejs, który pełni rolę kreatora. W zaledwie trzech głównych krokach przeprowadzi każdego użytkownika przez niezbędne czynności tak, by szybko odzyskać dane (w wersji darmowej jedynie je przejrzeć bez opcji zapisania).

W pierwszej kolejności konieczne będzie oczywiście podłączenie telefonu do komputera. Musi zostać do tego wykorzystany kabel USB. Jeśli podpinamy smartfon po raz pierwszy do systemu, prawdopodobnie odpowiednie sterowniki zostaną zainstalowane automatycznie, jednak przeszkodzi to programowi w odpowiednim rozpoznaniu aparatu przy pierwszej próbie – konieczne będzie wypięcie i wpięcie kabla ponownie (w skrajnych przypadkach mogą być konieczne dodatkowe działania, które opisane są przez producenta w formie wyskakującego okienka z pomocą, które pojawia się w razie potrzeby). Kiedy telefon zostanie poprawnie rozpoznany przez komputer, wystarczy wybrać jakie elementy nas interesują, a następnie uruchomić proces odzyskiwania.

Podczas przeszukiwania pamięci telefonu, jesteśmy na bieżąco informowani o rodzaju wykonywanej w danej chwili akcji, jednak nie mamy bezpośredniego podglądu np. pozostałego czasu do końca. Ciężko zresztą go przewidzieć, bo zależy na przykład od liczby utraconych przez nas plików czy pojemności aparatu. Warto jednak poczekać, aby odzyskać dostęp do prywatnych plików.

Uwaga!
Zgodnie z oficjalną informacją, aplikacja współpracuje ze smartfonami z systemem Android 2.1 lub nowszym (podczas powstawania niniejszej recenzji maksymalnie 5.1). Z drugiej jednak strony producent prezentuje na stronie listę konkretnych obsługiwanych urządzeń, na której nie znajdziemy więcej niż kilkadziesiąt najpopularniejszych modeli wiodących producentów, natomiast w naszym teście bez problemu udało się skorzystać z programu w połączeniu z telefonem spoza tej ubogiej listy.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania. Dodatkowo nie pozwala na zapisanie odnalezionych plików odzyskiwania i wyświetlanie dużego podglądu zdjęć.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
FonePaw Android Data RecoveryFonePaw Android Data Recovery 3.8.0
Wersja stabilna
43.9 MB | 2020-11-03

Ilość pobrań: 664 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
FonePaw Android Data Recovery