w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 904277
Wszystkich tematów: 127497

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni

Sharepod 4.2.0.0


Sharepod to niewielki program do synchronizacji list odtwarzania i utworów pomiędzy urządzeniami mobilnymi z systemem iOS (iPhone/ iPod/ iPad), a komputerem. Wykorzystuje do tego ciekawy, prosty w obsłudze interfejs, którego obsługa może okazać się wygodniejsza niż iTunes, dotychczas niezbędnego do wykonywania podobnych operacji. Program praktycznie nie wymaga żadnej konfiguracji. Wystarczy go uruchomić, podpiąć odpowiednie urządzenie a następnie skorzystać z jednej z kilku opcji. W chwili tworzenia niniejszego opisu, aplikacja potrafi współpracować z systemem iOS9 oraz iPhonem 6s (obecnie są to najnowsze wersje systemu oraz telefonu Apple’a).

Zastosowań programu można wyobrazić sobie co najmniej kilka. Pierwszym przykładem niech będzie przypadkowa utrata utworów muzycznych z dysku komputera i konieczność pobrania ich z urządzenia mobilnego. Opisywany program nam to umożliwi, nie komplikując przy tym całej operacji (wystarczy kilka kliknięć myszą i cierpliwość). Innym przykładem może być chęć synchronizacji list odtwarzania pomiędzy kilkoma urządzeniami przenośnymi z iOS oraz komputerem – również będzie to możliwe.

Warto jednak zwrócić uwagę, iż na co dzień podobne operacje możliwe są do wykonania również przy użyciu programu iTunes (choć w inny sposób), a co więcej, opisywana aplikacja wymaga zainstalowanego iTunes do działania. W praktyce polecamy więc program głównie osobom, które nie przepadają za odtwarzaczem Apple’a i korzystają z innych programów wymiany plików z telefonem, iPodem czy tabletem. Wówczas do zarządzania listami odtwarzania zdecydowanie przyda się opisywana aplikacja.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się również inne programy tego samego producenta:
iBrowse – darmowa aplikacja o szerszej funkcjonalności,
iExplorer – najwięcej możliwości w oparciu o licencję DEMO.

Wymagania!
Do działania niezbędny jest zainstalowany program iTunes w wersji 10.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SharepodSharepod 4.2.0.0
Wersja stabilna
7.01 MB | 2016-10-22

Ilość pobrań: 303 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Sharepod