w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 285
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127496

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni

Pushbullet 338


Pushbullet to program do szybkiej wymiany informacji pomiędzy smartfonem lub tabletem a komputerem. Umożliwia natychmiastowe przesyłanie krótkich notatek, linków oraz plików, aby możliwie przyśpieszyć bezpośredni transfer danych. Dodatkową funkcją jest informowanie na bieżąco o wszystkich powiadomieniach z telefonu na pulpicie komputera. Dzięki temu nie przeoczymy już żadnego połączenia czy wiadomości, nawet jeśli nasz telefon leży wyciszony w torbie, a my pracujemy przy komputerze.

Program jest bardzo przyjazny w obsłudze i w zasadzie nie wymaga większej konfiguracji. Po zainstalowaniu i zalogowaniu (konieczne jest posiadanie konta Google lub na portalu społecznościowym Facebook), aplikacja od razu gotowa jest do pracy. Prezentuje czytelne okienko, przy pomocy którego możemy swobodnie przesyłać informacje pomiędzy komputerem, a urządzeniem mobilnym z zainstalowaną odpowiednią aplikacją. Dzięki zalogowaniu, zyskujemy także inny wygląd strony internetowej producenta, która od tego momentu może zachowywać się podobnie jak desktopowy Pushbullet, pozwalając użytkownikowi na wymianę informacji ze sparowanym smartfonem lub tabletem.

Program oferuje kilka opcji konfiguracyjnych. Podstawowe z nich, które będą przydatne dla większości użytkowników pozwolą na zmianę nazwy komputera, która widoczna jest dla pozostałych urządzeń oraz modyfikację ścieżki zapisu odbieranych plików. Zaawansowane ustawienia umożliwią między innymi zarządzanie powiadomieniami oraz aktywacją opcji „Universal copy & paste”, dzięki której dysponujemy wspólnym schowkiem na telefonie i komputerze (możemy więc na przykład skopiować treść dokumentu edytowanego na komputerze, by natychmiastowo móc go wkleić w treść wiadomości edytowanej na smartfonie).

Uwaga!
Nierozłącznym elementem programu jest jego odmiana mobilna, która (w oficjalnej dystrybucji) dostępna jest dla platformy Android oraz iOS. Program występuje także jako rozszerzenie do najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Wymagania!
Aby korzystać z programu trzeba wykorzystać dane logowania Google’a lub Facebooka.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
PushbulletPushbullet 338
Wersja stabilna
1.65 MB | 2016-07-30

Ilość pobrań: 92 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pushbullet