w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 263
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127496

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni

Windows Phone Internals 2.6


Windows Phone Internals to oprogramowanie do rootowania, zarządzania bootloaderem, flashowania i backupu telefonów Microsoft z serii Lumia 520, 521, 525, 620, 625, 720, 820, 920, 925, 928, 1020 oraz 1320. Są to modele obsługujące system mobilny Windows Phone 8.1 oraz 10. Program pozwala na silną ingerencję w oprogramowanie układowe telefonu, dzięki czemu możliwe jest całkowite dostosowanie jego działania do własnych potrzeb. Niestety druga strona medalu to duże ryzyko związane z przeprowadzaniem tego typu operacji – przede wszystkim na szali kładziemy gwarancję na urządzenie, ale również opcję jego bezpowrotnego uszkodzenia. Warto więc o rozwagę i korzystanie z programu tylko wtedy, kiedy mamy wystarczającą wiedzę na ten temat.

Sama aplikacja stworzona jest estetycznie, wiele elementów sprawia wrażenie dopracowanych. Po uruchomieniu, z lewej strony znajduje się menu, z którego możemy wybrać opcję, z której chcemy w danym momencie skorzystać. Większość z nich bardzo szczegółowo opisana jest później na głównym ekranie, dzięki czemu możemy poznać szczegóły ich działania. Niektóre jednak nie pokażą nam więcej informacji, dopóki nie przejdziemy kolejnego kroku, jakim jest rozpoznanie poprawnie podłączonego do komputera telefonu Microsoft Lumia.

Na dedykowanej podstronie, producent udostępnia tutoriale, w których szczegółowo opisywane są możliwości oferowane przez program (w chwili tworzenia niniejszego tekstu są to dwa filmy). Naszym zdaniem zdecydowanie warto z nich skorzystać, ponieważ pozwalają nie tylko poznać wszystkie aspekty związane z obsługą samej aplikacji, ale również zobrazować możliwości, które wynikają z przeprowadzenia rootowania czy innych działań.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Windows Phone InternalsWindows Phone Internals 2.6
Wersja stabilna
1.02 MB | 2018-10-26

Ilość pobrań: 655 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Windows Phone Internals