w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 279
Wszystkich postów: 904276
Wszystkich tematów: 127495

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6507 dni

Vysor 2.3.2


Vysor to program do streamingowania w czasie rzeczywistym zawartości ekranu urządzenia mobilnego z systemem Android na ekran komputera. Umożliwia tym samym łatwe wykorzystanie treści na ekranie (np. wykonanie zrzutów ekranu bezpośrednio na komputerze), wygodniejsze przeglądanie stron internetowych itp. Co więcej, aplikacja nie tylko wyświetla obraz z telefonu lub tabletu, ale pozwala go również w pełni kontrolować przy pomocy myszy i klawiatury. Będziemy więc mogli z łatwością odpisać na SMS, czy też surfować po Sieci, bez konieczności dotykania podłączonego urządzenia.

Podczas obsługi aplikacji, wszystkie wykonywane czynności odtwarzane są również na ekranie urządzenia. Co ważne, przy pomocy aplikacji możemy w pełni obsługiwać podpięty sprzęt (włącznie ze zmianą orientacji wyświetlacza, czy wybudzania urządzenia ze stanu zablokowania). Obsługa samej aplikacji jest prosta i nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia z podobnymi programami. Wystarczy podpiąć do komputera telefon lub tablet z Androidem przy pomocy kabla USB (upewniwszy się wcześniej, iż ma aktywowany tryb debugowania USB) i wybrać go z listy dostępnych urządzeń. Reszta konfiguracji odbywa się automatycznie – możemy być jedynie proszeni o przyciśnięcie przycisku „OK” na jednym lub drugim urządzeniu w czasie ich parowania.

Ostatnią ciekawostką jest fakt, iż posiadając zainstalowany opisywany program na więcej niż jednym komputerze (niekoniecznie w tym samym domu czy obrębie jednej sieci lokalnej), możemy udostępnić link, który pozwoli wyświetlić zawartość telefonu zdalnie na komputerze, do którego fizycznie nie jest on podpięty (konieczne jest jednak oczywiście połączenie z Internetem). To bardzo ciekawe rozwiązanie, które otwiera drogę do wielu sposobów jego wykorzystania. Podczas naszych testów działało sprawnie i wystarczająco płynnie, by mówić o komforcie użytkowania.

Uwaga!
Do działania konieczna jest instalacja odpowiedniej aplikacji na samym telefonie lub tablecie, jednak przy pierwszym podłączeniu urządzenia do komputera, zostanie to wykonane automatycznie.

Wymagania!
Program wymaga zainstalowanej przeglądarki Google Chrome, jednak do samego działania nie musi być ona uruchomiona.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
VysorVysor 2.3.2
Wersja stabilna
0.02 MB | 2020-09-04

Ilość pobrań: 2384 | W tym miesiącu: 84 | W poprzednim miesiącu: 87

Komentarze (1)
Vysor
avatararrow
~Ryszard | 2016.06.27 09:05
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Szczerze polecam.
Vysor 1.1.0.3