w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 299
Wszystkich postów: 904275
Wszystkich tematów: 127495

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6507 dni
pl

ApowerManager 3.2.4.9


ApowerManager to program do zarządzania danymi ze smartfona lub tabletu, który umożliwia przy okazji tworzenie kopii zapasowych, zarządzanie kontaktami, SMS-ami, czy też przechwytywanie obrazu z urządzenia mobilnego (tworzenie zrzutów ekranu). Aplikacja pozwala połączyć się ze smartfonem, bądź tabletem na 3 różne sposoby: kablowo (Android lub iOS), a w przypadku urządzeń z Androidem, również z wykorzystaniem sieci WiFi (tutaj w dwóch trybach: z uwierzytelnianiem wykorzystujących QR-kod, bądź kombinację cyfr). Niezależnie od sposobu połączenia, informacje przesyłane są do komputera wystarczająco szybko, by swobodnie z nich korzystać. Jedynym ograniczeniem jest tutaj opcja wykonywania zrzutów ekranu z urządzenia mobilnego (jest ona dostępna tylko w przypadku połączenia przez USB).

Już przy pierwszym uruchomieniu programu, docenić można jego interfejs. Automatycznie uruchamiana jest polska wersja językowa (której jakość, pod kątem tłumaczenia, jest na wysokim poziomie), a wygląd jest przyjemny dla oka. Znajdziemy tu coraz częstsze połączenie prostych kształtów i ogólnego minimalizmu. Po uruchomieniu wyświetlany jest niewielki kreator, z którego dowiemy się, jak połączyć nasze urządzenie mobilne z komputerem. Kiedy parowanie sprzętu przebiegnie pomyślnie, wyświetlona zostanie pierwsza zakładka opcji, w której odświeżone będą podstawowe dane o smartfonie lub tablecie. Dalsza funkcjonalność aplikacji dostępna jest w kolejnych zakładach, pomiędzy którymi przełączać się można w górnej części okna.

Warto zwrócić uwagę na ustawienia programu, w których znajdziemy kilka możliwości personalizacji powiadomień dla nowych wiadomości SMS, na które (podczas aktywnego połączenia z telefonem) odpisywać możemy z poziomu edytora w menadżerze na komputerze.

Uwaga!
• Podczas naszych testów aplikacja wykazywała tendencję do błędnego interpretowania wersji, w której jest zainstalowana. W efekcie automatyka programu wykrywała rzekomą aktualizację (pomimo, że zainstalowana była dużo nowsza wersja). Radzimy więc zwrócić uwagę na aktualną wersję programu (jej numer widoczny jest w dolnej części okienka), a akceptować automatyczną aktualizację dopiero po ręcznym sprawdzeniu jej numeru wersji.
• Aplikacja występuje również w wersji mobilnej na platformę Android, która pozwala na bezprzewodowe łączenie smartfona lub tabletu z komputerem.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do zaledwie 3 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (11 głosów)

Strefa Download programu
ApowerManagerApowerManager 3.2.4.9
Wersja stabilna
83.47 MB | 2019-05-28

Ilość pobrań: 1624 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (3)
ApowerManager
avatararrow
~mlody | 2016.06.27 11:17
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
...co t.j. pasionka?
Apowersoft Phone Manager 2.7.4
avatararrow
~jk | 2016.04.03 19:41
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ale ta właściwie - co ci jest?.....
Apowersoft Phone Manager 2.7.1
avatararrow
~Stara_Biernacka | 2015.11.22 17:04
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Totalna, centralna pasionka. Ordynuje oczywiście Full version. To tyle.
Apowersoft Phone Manager 2.6.6