w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 244
Wszystkich postów: 904279
Wszystkich tematów: 127498

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6515 dni
pl

LG PC Suite 5.3.24.20150327


LG PC Suite to oprogramowanie służące do zarządzania smartfonami firmy LG. Obsługuje wszystkie najnowsze modele, umożliwiając przesyłanie rozmaitych treści multimedialnych pomiędzy urządzeniem a komputerem, jak również aktualizację oprogramowania układowego czy tworzenie kopii zapasowych. Pozwala także zaprogramować automatyczną synchronizację odpowiednich katalogów, dzięki czemu po podłączeniu urządzenia, ich zawartość zostanie bez ingerencji użytkownika zaktualizowana.

Obsługa programu jest bardzo prosta, ponieważ jego interfejs został zaprojektowany profesjonalnie; dość minimalistycznie, a zarazem nowocześnie. By uzyskać dostęp do danych z telefonu, wystarczy połączyć go z komputerem (można to zrobić wykorzystując kabel USB lub połączenie bezprzewodowe WiFi). Warto na tym etapie zwrócić uwagę na wybranie odpowiedniego trybu komunikacji bezpośrednio w smartfonie, bo od tego będzie zależało powodzenie przesyłania danych; najczęściej jednak telefon sam przypomni o wybraniu odpowiedniego trybu (łączności z oprogramowaniem LG). Kiedy połączenie zostanie nawiązane z sukcesem, aktywowane zostaje pionowe menu, dzięki któremu użytkownik ma możliwość przełączania się między innymi pomiędzy dostępem do zdjęć, muzyki, filmów czy aplikacji znajdujących się na urządzeniu. Pierwsza z zakładek pozwala dodatkowo wyświetlić podsumowanie, w którym sprawdzimy aktualność oprogramowania smartfona czy zaplanujemy kopię zapasową danych.

Podobnie, jak w przypadku danych znajdujących się na urządzeniu, użytkownik ma możliwość eksplorowania mediów zapisanych na komputerze. W kilku prostych ruchach możemy następnie synchronizować informacje, co pozwoli zarówno zgrać interesujące nas dane z telefonu na komputer, jak również poszerzyć bibliotekę smartfona o dodatkowe treści z peceta.

Uwaga!
Link do pobrania prowadzi do najnowszej wersji oprogramowania, która obsługuje najświeższe modele smartfonów LG. Niektóre starsze urządzenia wymagają wykorzystania poprzednich wersji programu; odpowiednią edycję można pobrać pod tym adresem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (15 głosów)

Strefa Download programu
LG PC SuiteLG PC Suite 5.3.24.20150327
Wersja stabilna
225 MB | 2015-06-03

Ilość pobrań: 26774 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 64

Komentarze (1)
LG PC Suite
avatararrow
~Tadeusz | 2017.04.20 23:24
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie mogę pobrać programu, co powoduje blokadę?
LG PC Suite 5.3.24.20150327