w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 207
Wszystkich postów: 904658
Wszystkich tematów: 127655

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7092 dni

ReiBoot 3.1.0.4


ReiBoot to program umożliwiający wprowadzenie urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu iOS do trybu przywracania, a także z powrotem do trybu pracy normalnej. Obsługiwane są wszystkie dotychczasowe generacje sprzętu Apple'a: iPhone'y, iPady oraz iPody. Co istotne, cały proces aktywowania w urządzeniu trybu przywracania, nie wymaga w tym przypadku użycia jakiekolwiek przycisku na urządzeniu (co jest konieczne w przypadku innych popularnych metod), dzięki czemu program może okazać się jedynym odpowiednim narzędziem na przykład w sytuacji, gdy któryś z fizycznych elementów naszego urządzenia nie działa poprawnie i nie moglibyśmy go użyć do aktywacji trybu awaryjnego.

Prócz tej zalety, dużym plusem jest również sam czas potrzebny oprogramowaniu na włączenie odpowiedniego trybu w urządzeniu z systemem iOS. Jest on bardzo krótki, a jeszcze wydajniej działa podczas opuszczania wspomnianego trybu przywracania. Skorzystanie z tego typu rozwiązania czasem jest jedyną możliwością wyprowadzenia urządzenia z nieoczekiwanego błędu czy po ważnej aktualizacji oprogramowania. Ważne dla użytkownika jest tutaj przede wszystkim bezpieczeństwo danych, które w tym przypadku nie są narażane na utratę czy uszkodzenie.

Kiedy urządzenie zostanie przywrócone do normalnego trybu pracy, automatycznie uruchomi się ponownie i będzie gotowe do działania, dając użytkownikowi dostęp do wszystkich danych, które były na nim wcześniej zapisane. Na tym etapie można je już bezpiecznie odłączyć od komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
ReiBootReiBoot 3.1.0.4
Wersja stabilna
22.14 MB | 2015-05-22

Ilość pobrań: 576 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ReiBoot