w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 114
Wszystkich postów: 904331
Wszystkich tematów: 127417

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6336 dni

Windows Phone Device Manager 1.10.0.0 Beta


Windows Phone Device Manager to program służący do zarządzania telefonem/smartfonem z systemem Windows Phone 7. Narzędzie pozwala na administrowanie z poziomu PC plikami i aplikacjami dostępnymi na urządzeniu mobilnym (eksploracja systemu plików, przenoszenie oraz kopiowanie plików do systemu Windows, usuwanie plików, instalacja/deinstalacja oraz aktualizacja aplikacji). Skorzystamy również z synchronizacji katalogów, ulubionych i multimediów (także za pomocą Zune). W każdej chwili można przesłać dowolne pliki z komputera do telefonu/smartfona. Możliwe jest przeglądanie szczegółowych informacji o systemie, pamięci, innych podzespołach urządzenia, stanie baterii. Aplikacja pozwala na dodawanie i konfigurowanie dzwonków, a także wysyłanie wiadomości SMS, e-maili oraz notatek (bez konieczności korzystania z chmury). Warto dodać, że Windows Phone Device Manager oferuje pełny dostęp do izolowanej przestrzeni aplikacji.

Program wspiera połączenia WiFi, komputer i urządzenie mobilne można sparować automatycznie (nie trzeba manualnie wprowadzać adresów IP), łączność z Internetem nawiążemy zarówno z poziomu PC, jak i z telefonu/smartfona. W aplikacji wykonamy backup poszczególnych plików i katalogów dostępnych na urządzeniu, jak również pełną kopię zapasową systemu oraz wszystkich innych plików telefonu. Później w łatwy sposób przywrócimy dane z wybranego backupu. Windows Phone Device Manager pozwala na współdzielenie schowka z PC, zintegrowanie systemu plików i funkcji telefonu/smartfona z możliwościami Windows (kontrola poprzez Eksplorator i Panel Sterowania, wsparcie dla efektów Aero, listy szybkiego dostępu, widżety, wyświetlanie ikon i właściwości plików XAP). Poza tym możliwe jest zdalne podglądanie ekranu urządzenia i wykonywanie zrzutów graficznych w trakcie tej czynności, wysyłanie powiadomień do telefonu podczas jego programowania, a także odbieranie komunikatów o dostępnych aktualizacjach dla aplikacji zainstalowanych na urządzeniu mobilnym. Poprzez aplikację będziemy również w stanie uruchomić ponownie telefon/smartfon w trybie OS, SLDR lub Cold Boot. Program wyświetla własną ikonkę w obszarze powiadomień Windows, za pomocą jej menu kontekstowego można skorzystać z większości funkcji narzędzia.

Interfejs graficzny Windows Phone Device Manager jest nowoczesny i przyjemny wizualnie. Podstawowa obsługa narzędzia nie powinna przysparzać specjalnych trudności mniej doświadczonym użytkownikom, ale niektóre funkcje przeznaczono dla osób bardziej zaawansowanych. Niestety, twórca programu nie przygotował szczegółowych instrukcji, jednak w witrynie poświęconej Windows Phone Device Manager można znaleźć kilka demonstracyjnych materiałów wideo.

Uwaga!
Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu oraz podłączeniu urządzenia, na telefonie zostanie automatycznie zainstalowany program TouchXperience (tego samego twórcy), który pozwala na dostosowanie wyglądu Windows Phone, jak również wprowadza do tego systemu dodatkowe funkcje administracyjne.

Ograniczenia!
Narzędzie jest darmowe, ale bez dotacji finansowej dla twórcy nie uzyskamy pomocy technicznej.

Wymagania!
Windows Phone Device Manager wymaga odblokowanego i zarejestrowanego telefonu/smartfona z systemem Windows Phone 7.5 bądź 7.8, oprogramowania Microsoft Zune w wersji 4.8 albo późniejszej, środowiska Windows Phone SDK 7.1 oraz bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Windows Phone Device ManagerWindows Phone Device Manager 1.10.0.0 Beta
Wersja rozwojowa
9.42 MB | 2014-07-24

Ilość pobrań: 1618 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Windows Phone Device Manager