w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 170
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6441 dni

APK Downloader 1.0


APK Downloader to program dedykowany użytkownikom smartfonów i tabletów z systemem Android, przy pomocy którego pobierzemy na dysk komputera pliki *.apk dowolnej aplikacji znajdującej się w sklepie Google Play. Pozwoli to zainstalować programy na urządzeniu mobilnym przez kabel USB, bez konieczności korzystania z być może powolnego lub drogiego połączenia sieciowego bezpośrednio z tego urządzenia oraz z pominięciem wymaganych przez Google zgód.

Obsługa programu jest bardzo prosta, ponieważ jego uruchomienie jednoznaczne jest z rozpoczęciem pracy kreatora przeprowadzającego nas przez kilka prostych kroków pobierania nowej aplikacji. Na pierwszym etapie konieczne jest wklejenie w okno programu nazwy pakietu według schematu, który obsługuje sklep. Chodzi o identyfikator aplikacji, który na przykład dla gry Subway Surfers wygląda następująco: "com.kiloo.subwaysurf". W praktyce chodzi o skopiowanie ostatniej części adresu URL (fragmentu występującego po znakach "id="), który reprezentuje program podczas przeglądania jego informacji z poziomu komputera. Chociaż producent sugeruje, iż do programu można również wpisać cały adres internetowy, to rozwiązanie nie zostało jeszcze wystarczająco dopracowane, by uznać je za stabilne i szczególnie szybkie (w tym przypadku program na analizę potrzebuje często kilku minut, podczas gdy korzystając bezpośrednio z identyfikatora, proces ten trwa kilka sekund).

Kiedy ten etap będzie już za nami, kolejne kroki to tylko potwierdzenie pobierania i jego rozpoczęcie. APK Downloader wyświetla w tym czasie szczegóły programu oraz pasek postępu zgrywania plików. Gdy pobieranie zostanie zakończone, aplikacja wyświetli lokalizację pobranego pliku *.apk, który będziemy następnie mogli wgrać i zainstalować na urządzeniu z systemem Android poprzez kabel USB.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji. Link do pobrania prowadzi do edycji dedykowanej systemom Windows 7, 8 oraz 8.1. Użytkownicy XP oraz Visty powinni korzystać z wersji, która dostępna jest do pobrania pod tym adresem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
APK DownloaderAPK Downloader 1.0
Wersja stabilna
22.71 MB | 2014-09-12

Ilość pobrań: 1431 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
APK Downloader
avatararrow
~XP | 2015.05.04 04:50
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety nie można uruchomić na Windows XP
APK Downloader 1.0