w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 124
Wszystkich postów: 904344
Wszystkich tematów: 127420

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6337 dni
pl

Droid Manager 6.3


Droid Manager to darmowa wersja rozbudowanego menadżera urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android, który umożliwia kontrolowanie niemal każdego aspektu obsługi czy konfiguracji smartfona albo tabletu. Pozwala zarządzać ustawieniami, wiadomościami, plikami oraz aplikacjami, dostarczając w tym czasie dodatkowych informacji technicznych o podłączonym urządzeniu, na przykład związanych ze stanem jego baterii czy numerami seryjnymi.

Program stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują kombajnu do zarządzania swoim urządzeniem mobilnym będącym pod kontrolą systemu Android. Dzięki aplikacji będą mogli maksymalnie dostosować swój smartfon czy tablet do aktualnych potrzeb, wykorzystując do tego niezbędny dostęp Roota. Umożliwi to edycję parametrów, które nie tylko są trudno dostępne bez przeprowadzenia takiej operacji, ale również są bez niej nawet niemożliwe.

Jeśli prezentowana w darmowej wersji programu funkcjonalność przekonuje nas do korzystania z programu, warto rozważyć zakup jego pełnej licencji, która w przeliczeniu na polską walutę kosztuje znacznie poniżej 10zł, a oferuje rozszerzenie funkcjonalności między innymi o możliwość obsługi kilku urządzeń oraz operacji równocześnie, a także możliwość łączenia komputera z urządzeniem mobilnym przy pomocy połączenia bezprzewodowego WiFi.

Uwaga!
Aby skorzystanie z programu było możliwe, podłączone urządzenie z Androidem musi mieć aktywny tak zwany dostęp Root (możliwy do osiągnięcia na przykład przy pomocy programu Kingo Android Root).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Droid ManagerDroid Manager 6.3
Wersja stabilna
15.11 MB | 2014-07-21

Ilość pobrań: 702 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Droid Manager