w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 51
Wszystkich postów: 904330
Wszystkich tematów: 127417

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6335 dni

Moaxis 20140630


Moaxis to bardzo ciekawe oprogramowanie przeznaczone dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android, dzięki któremu na ekranie swojego komputera otrzymywać będą powiadomienia związane z połączeniami i wiadomościami SMS. Możliwe jest również "odwrotne" wykorzystanie programu i z poziomu komputera pisanie wiadomości, które następnie zostaną automatycznie wysłane do wybranego numeru z naszego urządzenia mobilnego. W programie dostępny jest także widok książki adresowej.

Aby skorzystać z programu, kiedy jesteśmy już użytkownikami usługi (a więc mamy założone darmowe konto), w zasadzie nie trzeba nic konfigurować. Należy uruchomić aplikację w urządzeniu z systemem Android, które ma dostęp do Internetu, a następnie to samo uczynić w komputerze-hoście. Urządzenia natychmiastowo się "zobaczą" i umożliwią synchronizację danych w celu wyświetlenia historii konwersacji SMS oraz książki adresowej, która znajduje się na naszym koncie Google, z którego korzysta książka adresowa wbudowana w smartfon czy tablet.

Pisanie wiadomości SMS z poziomu komputera jest nie tylko szybsze, z uwagi na dużo wygodniejszą klawiaturę, ale przede wszystkim stanowi ciekawe rozwiązanie problemu komunikacyjnego na przykład w trakcie ważnych spotkań czy konferencji, kiedy mamy przed sobą laptopa, jednak sięgnięcie po wibrujący telefon byłoby nietaktem. Moaxis rozwiązuje ten problem, wyświetlając wszystkie powiadomienia w formie czytelnego widżetu, który automatycznie wyświetla się "na wierzchu" dowolnej, aktywnej w danej chwili aplikacji na komputerze.

Uwaga!
Nierozłącznym elementem programu jest jego odmiana mobilna dostępna na platformę Android (producent planuje również rozszerzenie oferty na systemy iOS oraz Windows Phone).

Wymagania!
Aby korzystać z programu konieczne jest posiadanie lub założenie darmowego konta użytkownika, czego dokonuje się z poziomu aplikacji mobilnej (a więc jej instalacja zalecana jest w pierwszej kolejności).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
MoaxisMoaxis 20140630
Wersja stabilna
59.84 MB | 2014-07-20

Ilość pobrań: 142 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Moaxis