w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 103
Wszystkich postów: 904331
Wszystkich tematów: 127417

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6336 dni
pl

Droid Sync Manager 2.0


Droid Sync Manager to desktopowy menadżer synchronizacji danych pomiędzy smartfonem lub tabletem z systemem Android oraz komputerem (które podłączone są do tej samej sieci lokalnej). Umożliwia przeglądanie zawartości dysków komputera za pomocą mobilnej aplikacji, jak również wzajemne przesyłanie i pobieranie plików z poziomu urządzenia mobilnego. Choć menadżer jest jedynie niezbędnym dodatkiem do aplikacji, charakteryzuje się kilkoma ciekawymi funkcjami.

Dużym plusem całego rozwiązania jest świetna szybkość jego działania. Urządzenia wzajemnie szybko się znajdują i równie sprawnie nawiązują komunikację (która może odbywać się z wykorzystaniem hasła dostępu, jak i bez niego). Kiedy urządzenie mobilne zostanie już połączone z komputerem, desktopowy menadżer pełni głównie rolę dziennika, który tworzy logi operacji, które miały miejsce w trakcie wymiany danych pomiędzy urządzeniami. Zapisywane są nie tylko same operacje, ale również konkretne nazwy przesyłanych plików czy próby dostępu do sprecyzowanych ścieżek.

Co ciekawe, mimo wystąpienia ewentualnych błędów w komunikacji spowodowanych na przykład niedoskonałym zasięgiem sieci WiFi, z której korzystamy, aplikacja bardzo szybko stara się je naprawiać, ponawiając połączenia, na nowo transmitując dane.

Uwaga!
Desktopowy program jest jedynie niezbędnym dodatkiem potrzebnym do obsługi mobilnej aplikacji dostępnej na platformę Android.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Spolszczenie!
Język polski interfejsu aktywowany jest z poziomu rozwijanej listy języków na wstążce programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Droid Sync ManagerDroid Sync Manager 2.0
Wersja stabilna
5.62 MB | 2015-12-27

Ilość pobrań: 373 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Droid Sync Manager