w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 218
Wszystkich postów: 904571
Wszystkich tematów: 127603

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6875 dni
pl

Nokia Software Recovery Tool 8.1.25


Nokia Software Recovery Tool to program przeznaczony dla posiadaczy telefonów, smartfonów i coraz bardziej popularnych fabletów firmy Nokia. Obsługiwane są urządzenia z serii Lumia, Asha oraz te z systemem operacyjnym S40 Series i Symbian. Umożliwia resetowanie oraz odzyskiwanie danych urządzenia w przypadku, gdy nie chce się uruchomić lub działa niepoprawnie wskutek błędu bądź problemu z aktualizacją. Jego obsługa jest intuicyjna, a interfejs dość minimalistyczny, co usprawnia uzyskiwanie pozytywnych efektów przy pomocy programu.

Obsługa programu nie jest skomplikowana, ponieważ praktycznie wszystkie operacje, które chcemy wykonać poprzedzane są instrukcjami na ekranie komputera, który w formie kreatora przeprowadza nas przez proces "przywracania urządzenia do życia". Należy pamiętać, że zdecydowanie się na takie działania spowoduje utratę wszystkich danych osobistych zapisanych w telefonie, dlatego producent zaleca uprzednio utworzenie kopii zapasowej lub przegranie odpowiednich danych ręcznie.

Warto dodać, iż przy każdym uruchomieniu aplikacji, automatycznie sprawdzana jest dostępność aktualizacji, dzięki czemu nie tylko poprawiana jest, i tak bardzo dobra, wydajność narzędzia, ale również jego współpraca z cały czas aktualizowanym oprogramowaniem sprzętowym telefonów i smartfonów, które obsługuje.

Uwaga!
Podczas instalacji, w razie potrzeby automatycznie pobierane są dodatki związane ze sterownikami niezbędnymi do poprawnej pracy programu.

Spolszczenie!
Ostatni krok kreatora instalacji wymaga wybrania języka aplikacji z rozwijanej listy. Wśród propozycji znajduje się również język polski.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (14 głosów)

Strefa Download programu
Nokia Software Recovery ToolNokia Software Recovery Tool 8.1.25
Wersja stabilna
18.1 MB | 2017-12-05

Ilość pobrań: 8885 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (1)
Nokia Software Recovery Tool
avatararrow
~aty | 2016.06.08 14:52
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety program ani nie daje się ściągnąć ani otworzyć w mojej Lumii925. Komunikat,że ten format nie jest obsługiwany przez system
Nokia Software Recovery Tool 6.2.55