w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 108
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

TrackView 4.1.5.0


TrackView to darmowy, wieloplatformowy program, który oferuje lokalizację geograficzną urządzeń oraz zdalny monitoring wideo/audio z możliwością nagrywania i detekcją ruchu. Dzięki aplikacji będziemy w stanie (za pomocą GPS) śledzić w czasie rzeczywistym lokalizację telefonów, smartfonów, tabletów, e-czytników, netbooków, laptopów czy nawet desktopów. W ten sposób dowiemy się, gdzie w danej chwili przebywają nasze pociechy albo namierzymy zapodziane czy skradzione urządzenie. Lokalizacja jest wyświetlana za pomocą map Google. TrackView potrafi również korzystać zdalnie z kamery i mikrofonu wybranego urządzenia, w celu filmowania czy podsłuchiwania osób przebywających w jego otoczeniu. Funkcje monitoringu pozwalają na nagrywanie wideo/audio w wysokiej jakości (wspierany jest tylko natywny format aplikacji), a także zdalne kontrolowanie kamer (również przedniej i tylnej kamery tabletu bądź smartfona). Program posiada wbudowany player, w którym odtworzymy materiały pozyskane podczas nagrywania. Możliwa jest detekcja ruchu i dźwięku, na przykład jeżeli pozostawimy włączone urządzenie w domu czy innym miejscu, a jego kamera lub mikrofon uchwycą jakieś nagłe zdarzenie, TrackView wyśle wiadomość e-mail (integracja z Gmail) do naszego smartfona itp. Monitorowanie są także akcje podejmowane na nadzorowanym urządzeniu – chodzi np. o próbę odblokowania telefonu. Producent zapewnia, że funkcje aplikacji powinny zadziałać nawet wobec urządzeń przestawionych w tryb uśpienia. Osoby z urządzeniami sprzężonymi poprzez TrackView, mogą prowadzić ze sobą rozmowy głosowe (Push-to-Talk). Przydatną funkcją jest zdalne wywoływanie sygnałów alarmowych, dzięki którym np. znacznie łatwiej odszukamy urządzenie mobilne zagubione wśród domowego bałaganu.

Podstawą nadzoru jest połączenie urządzeń w sieć kontroli za pomocą pojedynczego konta Google Mail. W każdym urządzeniu, które mamy zamiar śledzić czy wykorzystywać do monitorowania, należy zainstalować odpowiednią wersję TrackView, po czym zalogować się z poziomu programu na tym samym koncie Gmail. Aplikacja wspiera różne typy sieci - Wifi, 2G, 3G, 4G oraz Ethernet. Jeżeli urządzenie przełączy się na inny typ sieci, TrackView automatycznie zrobi to samo, zapobiegając zerwaniu połączenia. Z chwilą tworzenia opisu program działa w systemach Windows oraz Android, w planach jest wersja dla iOS oraz edycja dla czytników/tabletów Amazon Kindle.

Interfejs graficzny TrackView prezentuje się bardzo przyzwoicie pod względem wizualnym, jest nieco minimalistyczny, ale przekłada się to na łatwość jego obsługi. Mniej zaawansowani użytkownicy powinni w krótkim czasie opanować wszystkie istotne funkcje programu. W razie problemów, w witrynie producenta można znaleźć zbiór przydatnych zaleceń i instrukcji (dział FAQ).

Wersja dla urządzeń z systemem Android składa się z dwóch oddzielnych aplikacji – jedna służy do śledzenia lokalizacji, druga do monitoringu wideo oraz audio. Pierwszą z nich pobierzemy tutaj, zaś drugą za pomocą tego odnośnika.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
TrackViewTrackView 4.1.5.0
Wersja stabilna
15.12 MB | 2020-09-02
przejdź TrackView dla Android

Ilość pobrań: 2814 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
TrackView
avatararrow
~jaq23 | 2015.01.06 14:04
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa b. dobrze polecam.Monitoring super
TrackView 1.6