w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 80
Wszystkich postów: 904331
Wszystkich tematów: 127417

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6336 dni

I-NEED 14061305


I-NEED to zestaw kilku wygodnych narzędzi przeznaczonych do zarządzania smartfonem lub tabletem z systemem Android w zakresie przesyłu plików, ułatwienia logowania oraz zdalnej kontroli urządzenia. Co istotne, wszystkie te operacje odbywają się bez użycia kabli czy połączenia Bluetooth, a jedynie poprzez sparowanie komputera i urządzenia mobilnego z tym samym kontem użytkownika I-NEED, dzięki czemu transfer danych może odbywać się pomiędzy urządzeniami oddalonymi od siebie o dowolną odległość (muszą mieć jedynie połączenie z Internetem).

Program okaże się szczególnie przydatny osobom, które korzystają z kilku urządzeń mobilnych opartych na Androidzie i często wymieniają pliki pomiędzy nimi a komputerem. Aplikacja maksymalnie ułatwia ten proces, wymagając od użytkownika jedynie pamiętania swojego loginu i hasła do usługi. Po sparowaniu urządzeń, zawartość telefonu czy tabletu widoczna jest w oknie programu, podobnie jak w systemowym eksploratorze plików. Bez problemu możemy przełączać się pomiędzy kolejnymi kategoriami (muzyką, filmami, fotografiami, dokumentami); oprogramowanie na bieżąco będzie aktualizować obecnie wyświetlaną listę poprzez wysłanie żądania do obsługiwanego urządzenia.

Warto zwrócić również uwagę na pozostałe funkcje dostępne w aplikacji, którymi jest możliwość synchronizacji wiadomości SMS z komputerem oraz uproszczenie procesu logowania się do wielu usług. Ich sposób działania został świetnie pokazany na krótkich filmikach instruktażowych, które dostępne są z poziomu strony internetowej producenta programu.

Uwaga!
Nierozłączną częścią aplikacji jest jej odmiana mobilna, która dostępna jest na platformę Android.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest stworzenie konta użytkownika usługi (między innymi należy podać poprawny adres e-mail) oraz zaakceptowanie jej regulaminu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
I-NEEDI-NEED 14061305
Wersja stabilna
0.62 MB | 2014-07-02

Ilość pobrań: 166 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
I-NEED