w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 226
Wszystkich postów: 904560
Wszystkich tematów: 127591

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6844 dni

iAny Manager 3.1.0.0


iAny Manager to darmowy manager multimediów przeznaczony dla urządzeń mobilnych Apple działających pod kontrolą systemu iOS w wersji 5. i nowszych (włącznie z edycją 7.1). Pozwala między innymi na zarządzanie zdjęciami, filmami, muzyką, playlistami, kontaktami i wiadomościami SMS. Program współpracuje z wszystkimi urządzeniami Apple'a, przy czym "wszystkie" oznacza tu iPody Shuffle, Nano, Classic oraz Touch 3. generacji lub nowszej, iPhone'y 3GS lub nowsze oraz wszystkie modele iPada. Dodatkowo, wymieniona lista prezentowana jest w oknie głównym programu zaraz po uruchomieniu, gdzie użytkownik może upewnić się, czy jego sprzęt znajduje się bazie obsługiwanych urządzeń.

iAny Manager pozwala przede wszystkim na synchronizację wszystkich multimediów urządzenia z komputerem. Umożliwia przy tym tworzenie backupów, aby w przyszłości w razie potrzeby (na przykład po awarii urządzenia) z łatwością można było przywrócić jego stan i zawartość do poprzednio działających wartości.

Drugim zastosowaniem aplikacji jest jej wykorzystanie do synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami mobilnymi. Jest to bardzo przydatna funkcjonalność, na przykład jeśli jesteśmy jednocześnie posiadaczami odtwarzacza MP3, iPhone'a i tabletu Apple'a. Dzięki opcjom wbudowanym w program z łatwością zsynchronizujemy dane pomiędzy nimi, dzięki czemu będzie mogli na przykład słuchać tych samych piosenek przy korzystaniu z dowolnego sprzętu.

Ograniczenia!
Edycja trial pozwala na przeprowadzenie transferu 30 plików, przekonwertowanie 3-minutewego multimedialnego pliku oraz wykonanie tylko jednej operacji kopii zapasowej i przywracania.

Wymagania!
Aby program działał poprawnie i oferował wszystkie swoje możliwości, przed jego instalacją konieczne jest pobranie oraz instalacja oprogramowania Apple iTunes.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
iAny ManageriAny Manager 3.1.0.0
Wersja stabilna
23.74 MB | 2014-06-29

Ilość pobrań: 223 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 48

Komentarze (0)
iAny Manager