w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 255
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

ODIN 3.13.1


ODIN to program, który pozwala na zarządzanie urządzeniami mobilnymi działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Android, koreańskiego producenta tych urządzeń, firmy Samsung. Aplikacja obsługuje zarówno smartfony, jak i tablety. Umożliwia wykonywanie modyfikacji oprogramowania urządzeń w prosty i bezpieczny sposób.

Aby skorzystać z programu konieczne jest podłączenie urządzenia firmy Samsung z systemem Android do komputera. Przed wykonaniem tej czynności należy pamiętać o aktywowaniu opcji "Debugowanie USB", która w systemie Android najczęściej znajduje się w sekcji ustawień programisty w opcjach systemu. Po włączeniu aplikacji, użytkownik ma możliwość selekcji tych opcji, które chce wykonać na swoim urządzeniu. Znajduje się wśród nich możliwość instalacji nowego oprogramowania ROM, modyfikacji obecnie zainstalowanego systemu Android, a także opcje flashowania urządzenia czy wprowadzanie zmian związanych z obsługą uruchamiania telefonu czy smartfonu (a więc tzw. bootloadera) oraz samego jądra systemu operacyjnego. Aplikację można zatem z powodzeniem wykorzystać do instalacji popularnych nakładek na system Android (np. CyanogenModa, który w swojej najnowszej odsłonie, został niedawno, po raz pierwszy oficjalnie zaakceptowany jako jedna z opcji dystrybucji Androida). Dzięki ODINowi możliwe będzie także przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych, poprzez wgranie czystej instalacji mobilnego systemu.

Aplikacja w swojej najnowszej odsłonie obsługuje wszystkie mobilne urządzenia Samsunga, których pełną listę można znaleźć na stronie producenta programu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (29 głosów)

Strefa Download programu
ODINODIN 3.13.1
Wersja stabilna
3.37 MB | 2018-03-11

Ilość pobrań: 72110 | W tym miesiącu: 151 | W poprzednim miesiącu: 200

Komentarze (3)
ODIN
avatararrow
~Ryszard | 2015.04.10 16:26
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Paczka sprawdzona - jest czysta. Śmiało można pobierać. Pozdrawiam.
ODIN 3.10.6
avatararrow
~Factis | 2015.04.03 12:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Paczka naprawdę fajna.
Problem jedynie z tym, że wersja 3.10.6 rozpoznawana jest jako szkodliwe oprogramowanie zarówno przez NOD'a jak i Malwarebytes...
ODIN 3.10.6
avatararrow
~exos | 2015.01.15 14:11
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Najlepiej przygotowana paczka do pobrania z Internetu Odina
ODIN 3.10